Tudományos ülés a gyógyszerhamisításról

feb

Tudományos ülés a gyógyszerhamisításról

Büntetőjogi előadást szervez a Pécsi Akadémiai Bizottság Bűnügyi Tudományok Munkabizottsága.

A PÉCSI AKADÉMIAI BIZOTTSÁG (PAB) IX. GAZDASÁG- ÉS JOGTUDOMÁNYOK SZAKBIZOTTSÁGA BŰNÜGYI TUDOMÁNYOK MUNKABIZOTTSÁGA tisztelettel meghívja Önt és munkatársait „A GYÓGYSZERBIZTONSÁG VÁRATLAN KIHÍVÁSA: A GYÓGYSZERHAMISÍTÁS” című tudományos ülésére.

Az ülés időpontja:
2019. április 29.  (hétfő) 17.00 óra
Az  ülés helye:
PAB Székház 7624 Pécs, Jurisics M. u. 44.

Az ülés programja:

A vitaindító büntetőjogász előadó és témája:

• Dr.  habil. NAGY ZOLTÁN  PhD
    a PTE ÁJK Büntetőjogi Tanszék docense, az NKE Kíberbűnözés Elleni Tanszék vezetője
    "A gyógyszerhamisítás büntetőjogi vetületei”

A társelőadó gyógyszerészek és témájuk:

• Prof. Dr. habil. BOTZ LAJOS PhD
    a PTE Gyógyszerésztudományi Kar és Klinikai Központ Gyógyszerészeti Intézet és Klinikai Központi Gyógyszertár egyetemi tanára,  intézetigazgató
    „Gyógyszer- és betegbiztonsági kockázatok és garanciák a gyógyszerhamisításokkal szemben”
  • Dr. habil. FITTLER ANDRÁS PhD
    a PTE Gyógyszerésztudományi Kar docense, általános és oktatási dékánhelyettes
    „A gyógyszerhamisítások kiemelt színtere: az internetes forgalmazás”

További hozzászólások, vita, majd azok zárása.

A téma interdiszciplináris jellegére tekintettel várjuk az összes tudományág (egyetemi kar) oktatóit/ tudományos kutatóit, az érdeklődő jogalkalmazókat.

Dr. Fenyvesi Csaba
habilitált egyetemi docens