Szakmai gyakorlat jogász hallgatók számára az Országgyűlés Hivatala Törvényhozási Igazgatóságán

jún

Az Országgyűlés Hivatalának Törvényhozási Igazgatósága - a jövendő alkotmányjogász-, illetve a köz szolgálatában tevékenykedő generációkért érzett felelőssége jegyében, valamint az Országgyűlés és Hivatala szervezetének, működésének, a törvényalkotási eljárásnak, illetve az azt segítő új informatikai fejlesztéseknek minél szélesebb körű megismertetése érdekében - kiemelt feladatának tekinti a jogi egyetemek alkotmányjogi érdeklődéssel rendelkező hallgatói számára az ismeretek átadását.

Ennek megfelelően a Törvényhozási Igazgatóság az állam- és jogtudományi egyetemek nappali tagozatos jogász szakos hallgatói számára a 2022/2023-as tanév őszi félévében is lehetőséget biztosít három-vagy hathetes szakmai gyakorlat végzésére.

A szakmai gyakorlat kezdetének lehetséges legkorábbi időpontja 2022. szeptember 19., végének lehetséges legkésőbbi időpontja 2022.december 2.

Részletes pályázati kiírás >>

Adatkezelési tájékoztató >>