Szakmai gyakorlat a Europe Direct irodában

júl

Szakmai gyakorlat a Europe Direct irodában

Az Európai Bizottság nemzetközi Europe Direct Hálózatának Baranya Megyei Európai Információs Pontja egyetemi és főiskolai hallgatókat fogad gyakornokként.

A teljes vagy részmunkaidős, kötelező vagy önkéntes, nem fizetett gyakorlat időtartama minimum 4 hét, maximum 3 hónap lehet. A szakmai gyakorlat a hallgató szakmai és személyes fejlődéséhez jelentős mértékben hozzájárul. A munkaadók életszerű körülmények között végzett munka során kialakult képességeket, kompetenciákat várnak el a pályakezdőktől, melyek az eredményes álláskereséshez elengedhetetlenek!

Dolgozz velünk! Fejlődj!
Tanulj! Gondolkodj hosszú távon!
Ismerd meg nemzetközi lehetőségeid! Készülj fel az előtted álló versenyre!
Ismerkedj a munka világával! Építs kapcsolatokat!
Számítunk rád!

Amennyiben szakmai gyakorlatodat a Europe Direct irodában teljesítenéd, jelezd a +36 72 520 552 telefonszámon, vagy a baranya@europedirect.hu e-mail címen!

Felhívás >>