Posztgraduális hallgatói TDK-referensi pályázat

máj

Posztgraduális hallgatói TDK-referensi pályázat

A Pécsi Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kara a 2022/2023. tanév tavaszi szemeszterére pályázatot ír ki posztgraduális hallgatói TDK referensi ösztöndíj elnyerésére.

Az ösztöndíjat egy szemeszterre 1 hallgató nyerheti el, aki elkötelezett a diákköri tevékenység iránt, a kari TDK-tevékenység adminisztratív támogatásában aktívan részt vesz, azaz vállalja, hogy a kari TDT-elnök, illetve a kari TDT-titkár irányítása alatt a rá bízott feladatokat ellátja, így különösen közreműködik a kari diákköri programok szervezésében, előkészítésében, lebonyolításában, dokumentálásában, a hallgatókkal való kapcsolattartásban.
A referensi tevékenység egy szemeszterre szól és egyszeri 100.000 Ft ösztöndíjjal jár.

A pályázat benyújtásának határideje: 2023. május 22. (hétfő) 16:00 óra
A határidő jogvesztő, a pályázati eljárásban hiánypótlásra nincs lehetőség!

A részletes pályázati feltételek a letölthető felhívásban találhatók. Pályázni az alábbi online űrlap kitöltésével lehet.

Pályázati kiírás

Pályázati űrlap