NTP-támogatás a diákköri programokra

szep

NTP-támogatás a diákköri programokra

A Nemzeti Tehetség Program keretében karunk 2200000 forint támogatást nyert el a 2022/23. tanévre vonatkozó kari diákköri programok megvalósítására az "Az Országos Tudományos Diákköri Konferencián, valamint tudományos műhelyein való részvétel és a lebonyolítási feladatok ellátására" kiírt NTP-HHTDK-22-0019 azonosítójú pályázat keretében. A projekt támogatója a Kulturális és Innovációs Minisztérium, lebonyolító az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő.

A pályázat programjai között rendezzük meg a Kari Tudományos Diákköri Konferenciát 2022. októberében, és vesznek részt majd hallgatóink a jövő év tavaszán az OTDK Állam- és Jogtudományi Szekciójában, emellett szakmai kerekasztal-beszélgetéseket, alkotmánybírósági kirándulást, TDK-orientációs délutánt, valamint az országos megmérettetés résztvevőinek felkészítő tréninget szervezünk.

Logók