MJE Ösztöndíjak a PTE ÁJK-n

dec

MJE Ösztöndíjak a PTE ÁJK-n

A Pécsi Tudományegyetem Állam és Jogtudományi Kara (PTE ÁJK) a 2021/2022-es tanév őszi szemeszterében pályázatot írt ki a Magyar Jogász Egylet (MJE) és a PTE ÁJK között megvalósuló együttműködési megállapodás keretei között az MJE Ösztöndíj elnyerésére.

A partnerek döntése értelmében összesen négy hallgató részesül az MJE Ösztöndíjban.
A PTE ÁJK vállalta, hogy az MJE által felajánlott ösztöndíj összegét kiegészíti, így a megosztottan kiadott II. helyezéstől függetlenül az MJE Ösztöndíj összegei változatlanok maradhattak.
A díjazottak:

Helyezés                     Név                                                     Ösztöndíj összege

I.                                  Dr. Szijártó István                                 250.000 Ft
II. (megosztott)            Kappel Gergely                                     150.000 Ft
II. (megosztott)            Kiss Mátyás                                          150.000 Ft
III.                                Sükösd Gergő                                      100.000 Ft

A nyertes pályázók tanulmányai 2022 során a JURA folyóiratban jelennek meg.