Idén újra a legjobb vidéki kar a pécsi a HVG rangsorában

nov

Idén újra a legjobb vidéki kar a pécsi a HVG rangsorában

A pécsi jogi karra jelentkező diákok kiválósága már negyedszerre a legjobbak közé helyezi a kart a HVG Diploma rangsorban.

Az elmúlt évekhez hasonlóan a HVG Diploma 2024 különszáma rangsorolta a hazai felsőoktatási képzőhelyeket. A két nagy budapesti képzőhely mögött a Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kara az idei évben újra kiérdemelte a legjobb vidéki képzőhely státuszt a hallgatók kiválósága alapján, a jogász osztatlan képzésben.

A rangsor rávilágít a legelső helyen kiemelt célunkra, miszerint a hozzánk jelentkező tehetséges diákok különös figyelmet kapnak a tanulmányi idejük alatt. Számos tehetséggondozó programban vehetnek részt, valamint a tanórai környezetben is segítjük előmenetelüket.