Hallgatói sikerek a II. Országos Római Jogi Perbeszédversenyen

máj

Hallgatói sikerek a II. Országos Római Jogi Perbeszédversenyen

Eredményesen szerepeltek karunk elsőéves hallgatói a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Karán 2024. április 26-án szervezett II. Országos Római Jogi Perbeszédversenyen, amelyen hét jogi kar képviseltette magát 2-2 csapattal.

A pécsi jogi kar részéről az országos verseny előválogató fórumán, a Római Jogi Jogesetmegoldó Versenyen legjobban szereplő hallgatókból álló csapatok mérették meg magukat (Borsodi-Nagy Barnabás, Fábián Dorottya, Gyimesi Patrik; Kubatovics Júlia, Szpisák Bozsena, Vidovics Anett).

Hallgatóink a versenyen elnyerték a „Legelegánsabb érvelésért” járó csapatdíjat (Kubatovics Júlia, Szpisák Bozsena, Vidovics Anett) és a „Legjobb bíró”-nak járó díjat (Borsodi-Nagy Barnabás).

Szívből gratulálunk hallgatóinknak!

A képek forrása: PPKE JÁK