Hallgatói nagykövet pályázat

okt

Hallgatói nagykövet pályázat

Október hónapban hallgatói nagyköveteket keresünk és készítünk fel arra, hogy magabiztosan, dinamikusan és kiemelkedő kommunikációval képviseljék karunkat mindenféle fórumon.

Te leszel az, akik többek között a nyílt napon, felvételivel kapcsolatos kiállításokon, eseményeken tájékoztatod majd a középiskolásokat a képzéseinkről, az egyetemi életről.

Akkor tudsz jelentkezni, ha aktív, nappalis hallgató vagy!

Te szerepelsz majd a promóciós kampányokban, a nyomtatott és on-line felületeken.

A feladatokat egy tanéven keresztül kell ellátnod, vállalva a tanulmányok melletti alábbi közéleti feladatok elvégzését:

• részvétel a felkészítő tréningen
  • részvétel egy szervezett fotózáson
  • részvétel a pályaorientációs rendezvényeken, kiállításokon
  • folyamatos jelenlét az ÁJK on-line felületein, tartalmak gyártása és posztolása az Instagram és TikTok felületeken.

Természetesen rugalmas lesz az időbeosztásod és egy közös megállapodáson fog alapulni, hogy mikor, mennyi időt fordítasz a teendőkre. A tanulmányi előmenetel az elsődleges!

Milyen előnyökkel jár a feladat?

• Nagyszerűen fog kinézni az önéletrajzodban, hogy Te voltál a pécsi jogi kar hallgatói nagykövete.
  • Eljöhetsz egy csomó rendezvényre, többek között a budapesti Educatio kiállításra.
  • Szuper felkészítő tréninget kaphatsz, elsajátíthatod a nyilvános beszéd rejtelmeit, fejlesztheted a kommunikációs és prezentáció készségeidet
  • Tapasztalatot szerezhetsz a csapatban való gondolkodás és kreatív együttműködés terén.
  • Hasznos kapcsolatokat építhetsz.
  • Egyszeri 125.000 forintos ösztöndíjban részesülsz.
  • Kapsz „munkaruhát” – pólót, pulcsit.

Pályázni az on-line űrlap benyújtásával és egy rövid, 45 másodperces, mobillal rögzített videós üzenettel lehetséges. A videóban győzz meg arról minket arról, hogy Te lennél a legjobb választás. Küldd el a videót a marketing@ajk.pte.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2022. október 24. (hétfő) 12:00 óra.

Részletes pályázati kiírás >>