Felhívás a Magyar Országos Közjegyzői Kamara Polgári Jogi Jogesetmegoldó Versenyére

már

A Magyar Országos Közjegyzői Kamara polgári jogi jogesetmegoldó versenyt hirdet. A versenyen az a jogász szakos hallgató vehet részt, aki adott tanulmánya során legalább 4 lezárt félévet igazol.

Jelentkezni a jelentkezési lap kitöltött és aláírt példányával lehet.

A jelentkezési lapokat Albert-Nádi Judith (Büntető és Polgári Eljárásjogi Tanszék tanszéki ügyintéző) részére kell leadni papíralapon. A épület 303-as iroda, munkaidőben.

A jelentkezési laphoz kérjük csatolni a tanulmányi osztály által a 4 lezárt félévről kiállított kreditigazolást!

A jelentkezési határidő: 2023. április 14. péntek 12:00

A versenyszabályok, az értékelés és a díjazás részletei a mellékelt Egyetemi hirdetmény tanulmányi verseny című versenyfelhívásban olvashatóak.

A verseny időpontja: 2023. április 26. (szerda) 10:00 óra

A verseny helyszíne: Közjegyzők Háza, Budapest, Stróbl Alajos utca 3/b.