Javaslatok ENSZ Kábítószer-ellenőrzési és Bűnmegelőzési Hivatala által kifejlesztett tananyagokról

már

Ahogy már hírt adtunk róla, a Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar Európa Központja és a Nemzetközi Igazgatóság 2020 novemberében rendezte meg a The Culture of Lawfulness: International Training Workshop on Utilizing the E4J Training Modules in Central European Higher Education elnevezésű online workshopot.

Az eseményen a közép-európai egyetemek képviselői megvitatták az ENSZ Kábítószer-ellenőrzési és Bűnmegelőzési Hivatala által az Education for Justice program keretében kidolgozott felsőoktatási tananyagok hasznosíthatóságát. A workshop eredményeképpen a résztvevő egyetemek képviselői javaslatokat fogalmaztak meg a tananyagok felhasználásának lehetőségeiről, melyet most közzé is tettek.

A javaslat itt olvasható.