Deák Ferenc Ösztöndíj pályázat 2024/2025

júl

Deák Ferenc Ösztöndíj pályázat 2024/2025

Az Igazságügyi Minisztérium nyílt pályázatot hirdet a Deák Ferenc Ösztöndíj elnyerésére. A pályázat célja a Magyarországon működő államilag elismert felsőoktatási intézmény osztatlan jogász képzésén tanulmányokat folytató, kiemelkedő tanulmányi eredményt és közéleti teljesítményt felmutató joghallgatók anyagi támogatása, valamint szakmai fejlődésének elősegítése.

Tájékoztató plakát >>

Pályázati felhívás >>

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. július 31.

Az ösztöndíj összege a részletes pályázati felhívásban és működési szabályzatban foglalt értékelési szempontok alapján két tanulmányi félévre, összesen 10 hónapra, differenciáltan, díjazottanként havonta legfeljebb nettó 600.000 Ft összegben kerülhet megállapításra.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024. szeptember 27.

A Deák Ferenc Ösztöndíj részletes pályázati felhívása, működési szabályzata, valamint a pályázati adatlap
és adatkezelési hozzájárulási formanyomtatvány elérhető a linken.
Kapcsolat: deakosztondij@im.gov.hu