First Law Students World Cup - pályázati felhívás 2024

jún

First Law Students World Cup - pályázati felhívás 2024

Az Összefogás az Alapjogokért Alapítvány Law World Cup néven egyetemi tehetségkutató programot hirdet. A pályázat célja innovatív és hatékony jogi intézmények és jogi megoldások felkutatása és bemutatása, amelyek hozzájárulnak az ország gazdasági növekedéséhez, és versenyképességének javításához.
A résztvevő egyetemi hallgatók alaposabban megismerhetik a program fókuszában álló jogi területeket, és számot adhatnak tudásukról, tudományos elkötelezettségükről.

Pályázati határidő: 2024. szeptember 30.

Pályázati felhívás >>

A pályázat benyújtásához előzetes regisztráció szükséges az info@lawworldcup.com e-mail címen, 2024. július 30-ig.
A regisztrációhoz kérjük, küldjék el a kitöltött pályázati adatlapot, ami tartalmazza az adatkezelési hozzájárulást, valamint a pályamű címét.
A kitöltendő dokumentumok elérhetők a honlapon.