WONY mentor program 2022.

szep

WONY mentor program 2022.

Te is legyél részese a jövő formálásának! Dolgozz az energetika modern világában! Vegyél részt a WONY mentoring programjában és mi segítünk megismerni ezt az izgalmas iparágat és támogatjuk elhelyezkedésedet a szektorban.

A Women in Energy Egyesület segít megváltoztatni az előítéleteket.

Immár negyedik alkalommal szervezi meg a mentor programot, melyre az energia szektor, a fenntarthatóság vagy klímakérdés iránt érdeklődő - egyetemi hallgató hölgyek jelentkezését várják. A mentor program a Women in Energy egyik kiemelten fontos tevékenysége, melynek célja, hogy segítse a következő generáció női vezetőinek és szakembereinek karrierépítését az energiaszektorban.

A programba alap és mester szakos hallgatók is jelentkezhetnek, elsősorban jogi, gazdasági, műszaki tanulmányokat folytató hölgyek szoktak jelentkezni.

A jelentkezés határideje 2022. október 7.

CALL FOR APPLICATIONS