Tanévnyitó és beiratkozás

júl

Tanévnyitó és beiratkozás

Kedves Elsős Hallgatóink!

Szeretettel köszöntjük Önöket a PTE Állam- és Jogtudományi Karán.

Tájékoztatjuk Önöket a beiratkozás menetéről az egyes szakokon:

Igazságügyi Igazgatási szak levelező munkarenden:
2023.08.28. hétfő 10.30 Helyszín: Molnár Kálmán előadó (földszint Aula)

Jogász szak nappali, Jogi felsőoktatási szakképzés nappali munkarend:
2023.09.04. hétfő 8.30 Helyszín: Molnár Kálmán előadó 48-as tér 1. földszint

Tanévnyitó ünnepség: 2023.09.04.  11.30 Halasy-Nagy Aula

Gólyatréning: részvétel minden jogász szakos, nappali munkarendes hallgató számára kötelező! Időpont: 2023.09.05. (kedd) 10.00 – 14.00 (helyszín: ÁJK termeiben beosztás szerint)

Jogász szak levelező munkarend:
2023.09.15. péntek 10.00 Helyszín: Molnár Kálmán előadó (földszint Aula)

Jogi felsőoktatási szakképzés levelező munkarend: 2023.09.15. péntek 8.00 Helyszín: 103. terem (főépület, első emelet)

Kérjük, a beiratkozáshoz hozzák magukkal:

• az eredeti dokumentumokat (bizonyítványok, nyelvvizsga bizonyítván, sajátos nevelési igénnyel kapcsolatos igazolások - diszlexia, diszgráfia, diszkalkulia, mozgáskorlátozott, látás, és hallássérült, …),
  • valamint azok fénymásolatait,
  • 1 db igazolványképet, aminek a hátuljára nyomtatott betűkkel kérjük ráírni a nevet, és a szakot.

Akik a beiratkozás napjáig nem küldték még el a kinyomtatott és aláírt beiratkozási lapot, valamint a képzési szerződést, azok legkésőbb a beiratkozás napján leadhatják. A beiratkozás csak ezek leadásával lesz érvényes. A beiratkozást minden hallgatónak a Neptun tanulmányi rendszerben kell elvégeznie. A bejelentkezési kódokat az Egyetem honlapján az alábbi oldalon található leírás alapján, mindenkinek magának kell legenerálnia:

A Tanulmányi Osztály munkatársainak elérhetősége:

Esetleges további kérdéseiket kérjük, e-mailben tegyék fel az alábbi elérhetőségen: info@ajk.pte.hu

Tanulmányaikhoz sok sikert kívánunk!