Neves külföldi konferenciákon szerepeltek PhD hallgatóink

nov

Neves külföldi konferenciákon szerepeltek PhD hallgatóink

November 16-án dr. Gáspár Zsolt és dr. Szívós Alexander PhD hallgatók közösen vettek részt az ecuadori Simón Bolívar egyetem által szervezett „VII Conferencia International De Derecho Económico” elnevezésű online gazdasági konferencián a „Las criptomonedas en Iberoamérica: la perspectiva de derecho económico y derecho financiero” című előadásukkal.

November 27-én pedig a cseh brno-i egyetem „Cyberspace 2021” nevet viselő eseményén dr. Szívós Alexander „AI and financial literacy” témában prezentálta kutatási eredményeit, többek között olyan neves előadók társaságában, mint az OECD, az Európai Unió Bizottsága, az Amerikai Tőzsdefelügyelet, a Cseh Nemzeti Bank és a Magyar Nemzeti Bank szakértői, továbbá az oxfordi, manchesteri, genfi és brüsszeli egyetemek kutatói, oktatói.