Mestertanár Aranyéremes dr. Fenyvesi Csaba

júl

Mestertanár Aranyéremes dr. Fenyvesi Csaba

36. Országos Tudományos Diákköri Konferencia rendezvényeihez kapcsolódóan az Országos Tudományos Diákköri Tanács (OTDT) Pro Scientia Aranyérem Odaítélő Bizottsága eddigi tudományos diákköri munkát támogató tevékenységéért, kiemelkedő témavezetői és tudományszervezői munkájáért

Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesítette dr. habil. Fenyvesi Csabát, karunk Büntető és Polgári Eljárásjogi Tanszékének egyetemi tanárát.

Ahogy arról korábban is beszámoltunk, az idei évben, a 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Állam- és Jogtudományi Szekciójában I. helyezést ért el Kisfonai Bernadett (Büntető-eljárásjogi és Kriminalisztikai Tagozat) "A valós idejű bűnügyi előrejelzés. Az adatbányászat használata a bűncselekmények előrejelzéséhez és megelőzéséhez" című dolgozatával, melynek konzulense dr. Fenyvesi Csaba volt.
Szívből gratulálunk a neves kitüntetéshez!