Legaltech Lab podcast az Állam- és Jogtudományi Kar oktatójával

jún

Legaltech Lab podcast az Állam- és Jogtudományi Kar oktatójával

A Legaltech Lab és a Pécsi Tudományegyetem együttműködésével debütált 2024. június 12-én a Felforgató technológiák és trendek a jog határán című podcast első epizódjával, amelyben Dr. Hohmann Balázs adjunktus beszélget a házigazdákkal az AI hatásáról napjaink tudásmenedzsment folyamataira.

A téma aktualitását az adja, hogy a mesterséges intelligencia mára betört életünk minden területére, amik közül talán az egyik leginkább említésre méltó az oktatás. De vajon ez a technológia segíti, vagy inkább hátráltatja a tanulást és a gondolkodásunkat?

Az adás elérhető a Spotify-on.

Epizód címe: Tudásmenedzsment és az AI: Hol segíti, hol hátráltatja a tanulást és a gondolkodást az AI?
Vendég: Dr. Hohmann Balázs, Pécsi Tudományegyetem, Technológiai Jogi és Energiajogi Tanszék
Hostok: Lempek Lili és Pálinkás Panna (Legaltech Lab)

Köszönjük az együttműködést és további sok sikert kívánunk a podcast készítőinek!