Kutatói ösztöndíj pályázat

ápr

Kutatói ösztöndíj pályázat

AZ EMBERKERESKEDELEM ELLENI KÜZDELEM TÁMOGATÁSÁRA - Pályázati felhívás

A Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, a Nemzetközi- és Európajogi Tanszék keretében működő Research Group on Combating Trafficking in Human Beings nemzetközi kutatócsoport kezdeményezésére kutatói pályázatot ír ki a tanulmányaikat a 2022/2023-as tanév I. szemeszterében megkezdő doktorandusz hallgatók számára, a 2022/2023-as tanévre.

Az ösztöndíjprogram összesen legfeljebb négy tanévre (8 aktív szemeszterre) terjed ki, a kutatói ösztöndíj megújításért tanévenként újra kell pályázni.

A pályázatot elnyerő doktorandusz kutatói ösztöndíjban részesül, feladata pedig a Kutatócsoport munkájában való részvétel.
Az ösztöndíjprogram a Holland Királyság budapesti nagykövetsége, Magyarország hágai nagykövetsége és a holland nemzeti rendőrség támogatásával valósul meg.

Pályázati határidő: 2022. augusztus 15.

További részletek és pályázati feltételek itt:
A pályázati kiírás >>

A kutatási programról előzetes tájékoztatás kérhető dr. habil. Mohay Ágostontól, a Kutatócsoport vezetőjétől emailben: mohay.agoston@ajk.pte.hu