Karunk professzora Mestertanár Aranyérmet kapott

nov

Karunk professzora Mestertanár Aranyérmet kapott

Prof. dr. habil. Fenyvesi Csaba a Pécsi Tudományegyetem Büntető és Polgári Eljárásjogi Tanszék egyetemi tanára

az Országos Tudományos Diákköri Tanács a magyar felsőoktatás műhelyeiben folyó diáktudományos tevékenységet támogató, színvonalas és eredményes munkájáért a

36. Országos Tudományos Diákköri Konferencia alkalmából 2023. november 24-én Budapesten, a Zeneakadémia nagytermében Mestertanár Aranyérmet vehetett át Csák János kulturális és innovációs minisztertől, Weiszburg Tamástól az Országos Tudományos Diákköri Tanács elnökétől és Freund Tamástól a Magyar Tudományos Akadémia elnökétől.

Dr. Fenyvesi Csaba 2009 óta elkötelezetten készíti fel hallgatóit az országos tudományos megmérettetésekre. Eddig 12 díjazott hallgatója szerepelt eredményesen az OTDK versenyeken: öt I. helyezett, egy II.- és kettő III. helyezett, valamint négy különdíjas hallgató.

Gratulálunk a neves elismeréshez!