Karunk egyetemi tanára rangos kitüntetésben részesült

már

Karunk egyetemi tanára rangos kitüntetésben részesült

Dr. Szalayné dr. Sándor Erzsébetet, a Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának egyetemi tanárát, Nemzetiségi Ombudsmanhelyettest, az Európa Tanács nemzetközi szakértőjét kiemelkedő színvonalú szakmai munkája és hazai, illetve nemzetközi oktatói tevékenysége elismeréseként az Igazságügyi Miniszter Moór Gyula-díjjal tüntette ki.

Dr. Szalayné Dr. Sándor Erzsébet 2019. március 14-én az Igazságügyi Minisztérium által szervezett ünnepségen vehette át elismerését. Moór Gyula-díj a kiemelkedő életmű elismeréseként annak az igazságügyi területen tevékenykedő személynek adományozható, aki szakmai munkáját hosszú ideig kimagasló színvonalon végzi, vagy jelentős érdemeket szerez valamely országos jelentőségű, nagy munkaigényű szakmai feladat végrehajtásában.

Fotók: IM

Dr. Szalayné Dr. Sándor Erzsébet és Dr. Trócsányi László