Három hallgatónkat is díjazta Pécs Városa

nov

Három hallgatónkat is díjazta Pécs Városa

2022. november 3-án adták át a Pécsi Polgármesteri Hivatal közgyűlési termében Pécs Város Kiváló Tanulói és Hallgatói Díjait, melyet három hallgatónk is kiérdemelt.
Pécsi gimnazisták, egyetemi graduális- és doktori képzésben résztvevő hallgatók kerültek díjazásra. A 22 elismerésben részesülő diák között

Kappel Gergely graduális, dr. Biró Zsófia és dr. Szívós Alexander doktori tanulmányaik

során elért kiemelkedő eredményeik elismeréseként vehették át Pécs Város Kiváló Tanulói és Hallgatói Díját.

Az oklevél tanúsága szerint a díjazottak "kiemelkedő tanulmányi eredményükkel, a szakmájuk területén végzett kimagasló tevékenységükkel, továbbá a pécsi közösségen belül végzett értékorientált munkásságukkal kivívták Városunk valamennyi polgárának tiszteletét."

Gratulálunk hallgatóinknak!