Freedom, Security and Justice - Online Intensive Programme 2022

feb

Freedom, Security and Justice - Online Intensive Programme 2022

A London South Bank University, a PTE ÁJK, az INHolland University és a University of Ulster
együttműködésében 2022 márciusában egy intenzív online oktatási programra kerül sor

Freedom, Security and Justice címmel.

A program célja, hogy a résztvevő egyetemek hallgatói az Európai Unió bel- és igazságügyi szakpolitikájának egyes, összefüggő elemeit interaktív módon, nemzetközi környezetben tanulmányozzák. A programban minden egyetemről hat hallgató vehet részt, a program munkanyelve az angol.
Az egyhetes intenzív program 2022. március 21-25. között zajlik a Microsoft Teams platformon.

A programot teljesítő hallgatók a kurzus végén oklevelet kapnak a London South Bank Universitytől.
A programban előadásokat tartanak a résztvevő egyetemek oktatói és a holland rendőrfőkapitányság vezető elemzője. A hallgatók csoportmunkával teljesítenek feladatokat a személyek szabad mozgása, a menekültügy és a migrációs politika, a szervezett bűnözés és a terrorizmus elleni uniós fellépés, valamint a titkos információgyűjtés témakörökre fókuszálva.

Jelentkezni lehet 2022. március 6-ig Mohay Ágostonnál a mohay.agoston@ajk.pte.hu email címen, a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével.