Felelős Akkreditált Közbeszerzési Szaktanácsadók képzése - Közbeszerzések és (köz)pénzügyek

szep

A Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karán második alkalommal kerül megrendezésre felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadók számára kötelező közbeszerzési szakmai képzésként elismert konferencia, amelynek címe ezúttal „Közbeszerzések és (köz)pénzügyek”.

Rendezvényünk a közbeszerzések megvalósításakor felmerülő pénzügyi, közpénzügyi problémák jogi és gazdasági szempontból történő bemutatására fókuszál, ennek keretében a hazai és az uniós jogi előírások alapulvételével a résztvevők közbeszerzési tárgyú előadásokat hallhatnak az európai uniós támogatások felhasználásáról, a Közbeszerzési Hatóság tevékenységéről, a pénzügyi jogi alapkérdésekről és a fenntarthatóság témaköréről.

Időpont: 2019. 10. 17. 10:00-16:30

Helyszín: Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar (7622 Pécs, 48-as tér 1.)

Megszerezhető kreditpont: 3

Részvételi díj: br. 35 000 Ft/fő

További információ, részletes program és regisztráció: http://jurideco.hu/rendezvenyszervezes/faksz-kepzes-kozbeszerzesek-es-kozpenzugyek

Szeretettel várunk minden szakértőt és érdeklődőt!