BÜNTETŐJOG ÉS MÉDIA tudományos ülés

PAB Székház (Pécs, Jurisics M. u. 44.)

A PÉCSI AKADÉMIAI BIZOTTSÁG (PAB) IX. GAZDASÁG- ÉS JOGTUDOMÁNYOK SZAKBIZOTTSÁGA BŰNÜGYI TUDOMÁNYOK MUNKABIZOTTSÁGA
                                         tisztelettel meghívja Önt és munkatársait

BÜNTETŐJOG ÉS MÉDIA
című tudományos ülésére.

Az ülés időpontja: 2022. NOVEMBER 16. (szerda) 17.00 óra

Az ülés helye: PAB Székház (Pécs, Jurisics M. u. 44.)

Az ülés programja:

A vitaindító büntető jogász előadó és témája:
Prof. Dr. habil. KŐHALMI LÁSZLÓ
a PTE Állam- és Jogtudományi Kar Kriminológiai és Büntetés-végrehajtási Jogi Tanszék egyetemi tanára.

„A büntetőeljárás nyilvánossága”

A társelőadó és témája:
Prof. Dr. habil. SZÍJÁRTÓ ZSOLT
PTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék egyetemi tanára.

„A médiatudomány és a "kriminalitás"

Egyéb hozzászólások, vita, majd azok zárása.
A téma interdiszciplináris jellegére tekintettel várjuk az összes tudományág (egyetemi kar) oktatóit/ tudományos kutatóit, az érdeklődő jogalkalmazókat.

On-line módon (nem személyes megjelenéssel) az alábbi (zoom)  linken keresztül lehet csatlakozni a programhoz. (Az első 100 fő bekapcsolódása lehetséges technikailag.)

Topic: BÜNTETŐJOG ÉS MÉDIA
Time: Nov 16, 2022 05:00 PM Budapest