Főoldal

Felvételizőknek

Hallgatóknak

Szaknyelvi Vizsgaközpont

Szakirányú továbbképzések

Doktori Iskola

Kötelező tárgyak órarendje (jogász osztatlan levelező, a 2020/2021-es tanév előtt kezdő hallgatók részére)

2020/2021-es tanév 1. (őszi) félév

AJKOLO1001 Egyetemes állam- és jogtörténet 45 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)
AJKOLO2701 Pénzügyjog 1. 30 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)
AJKOLO2901 Büntetőjog 1. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)
AJKOLO3101 Büntetőjog 3. 30 óra (ISZ)
AJKOLO3501 Kriminológia 10 óra (AL, DL)
AJKOLO3801 Polgári jog 2. 30 óra (RL, ISZ)
AJKOLO4401 Családjog 15 óra (ISZ)
AJKOLO4601 Munkajog 2. 15 óra (ISZ)
AJKOLO4701 Társadalombiztosítási jog és szociális jog 30 óra (ISZ)
AJKOLO7101, AJKOLO8101 AJKOLO10101 Szaknyelvek 15 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)

1. Konzultáció 2020. szeptember 17 - 19.

    SZEPTEMBER 17.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Egyetemes jogtörténet
(A3, D3, R3, Ü3)
9-10. 15.25 - 16.55
11. 17.05 - 17.50
12. 17.50 - 18.35 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    SZEPTEMBER 18.
PÉNTEK
Óriás Nándor ea.
SZEPTEMBER 18.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
Egyetemes jogtörténet
(A3, D3, R3, Ü3)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kriminológia
(A3, D3, Ü7)
13. 18.45 - 19.30 Büntetőjog 1.
(A3, D3, Ü3)
14. 19.30 - 20.15  

 

    SZEPTEMBER 19.
SZOMBAT
Óriás Nándor ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50

2. Konzultáció 2020. október 01 - 03.

    OKTÓBER 01.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
OKTÓBER 01.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30   (Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
Büntetőjog 1.
(A3, D3, Ü3)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    OKTÓBER 02.
PÉNTEK
Óriás Nándor ea.
OKTÓBER 02.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Büntetőjog 1.
(A3, D3, Ü3)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15    
9-10. 15.25 - 16.55    
11-12. 17.05 - 18.35   Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.45 - 20.15  

 

    OKTÓBER 03.
SZOMBAT
Óriás Nándor ea.
OKTÓBER 03.
SZOMBAT
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Büntetőjog 1.
(A3, D3, Ü3)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50  

 

    OKTÓBER 03.
SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. 009. Irk Albert ea.
7-8. 13.45 - 15.15 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
9-10. 15.25 - 16.55
11. 17.05 - 17.50

3. Konzultáció 2020. október 15 - 17.

    OKTÓBER 15.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
OKTÓBER 15.
CSÜTÖRTÖK
Molnár Kálmán ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
 
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
9-10. 15.25 - 16.55  

 

    OKTÓBER 16.
PÉNTEK
Óriás Nándor ea.
OKTÓBER 16.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Büntetőjog 1.
(A3, D3, Ü3)
 
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35 Egyetemes jogtörténet
(A3, D3, R3, Ü3)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    OKTÓBER 17.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 (Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3. 9.40 - 10.25
4. 10.25 - 11.10 Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.20 - 12.50

4. Konzultáció 2020. november 05 - 07.

    NOVEMBER 05.
CSÜTÖRTÖK
Molnár Kálmán ea.
NOVEMBER 05.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
NOVEMBER 05.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Egyetemes jogtörténet
(A3, D3, R3, Ü3)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Egyetemes jogtörténet
(A3, D3, R3, Ü3)
  Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35     Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.45 - 20.15    

 

    NOVEMBER 06.
PÉNTEK
Óriás Nándor ea.
NOVEMBER 06.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Egyetemes jogtörténet
(A3, D3, R3, Ü3)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Kriminológia
(A3, D3, Ü7)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    NOVEMBER 07.
SZOMBAT
Óriás Nándor ea.
NOVEMBER 07.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Egyetemes jogtörténet
(A3, D3, R3, Ü3)
Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50

 

    NOVEMBER 07.
SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. 009. Irk Albert ea.
7-8. 13.45 - 15.15 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
9-10. 15.25 - 16.55
11. 17.05 - 17.50

5. Konzultáció 2020. november 19 - 21.

    NOVEMBER 19.
CSÜTÖRTÖK
Molnár Kálmán ea.
NOVEMBER 19.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Egyetemes jogtörténet
(A3, D3, R3, Ü3)
 
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35 Büntetőjog 1.
(A3, D3, Ü3)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    NOVEMBER 20.
PÉNTEK
Óriás Nándor ea.
NOVEMBER 20.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Egyetemes jogtörténet
(A3, D3, R3, Ü3)
 
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Kriminológia
(A3, D3, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Büntetőjog 1.
(A3, D3, Ü3)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    NOVEMBER 21.
SZOMBAT
Óriás Nándor ea.
NOVEMBER 21.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50

 

    NOVEMBER 21.
SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. 009. Irk Albert ea.
7-8. 13.45 - 15.15 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
9-10. 15.25 - 16.55
11. 17.05 - 17.50

AJKOLO3101 Büntetőjog 3. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)
AJKOLO3801 Polgári jog 2. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)
AJKOLO4001 Polgári jog 4. 30 óra (RL, ISZ)
AJKOLO4601 Munkajog 2. 15 óra (AL, DL, RL)
AJKOLO4701 Társadalombiztosítási jog és szociális jog 30 óra (AL, DL, IÜSZ)
AJKOLO4901 Kereskedelmi jog 30 óra (RL, IÜSZ)
AJKOLO5201 Büntető eljárásjog 1. 30 óra (AL, DL, ISZ)
AJKOLO5401 Polgári eljárásjog 1. 30 óra (RL, ISZ)
AJKOLO6001 Európai közjog 2. 30 óra (RL, IÜSZ)
AJKOLO6201 Nemzetközi magánjog és európajog 2. 30 óra (ISZ)

1. Konzultáció 2020. szeptember 17 - 19.

    SZEPTEMBER 17.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
SZEPTEMBER 17.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55  
11. 17.05 - 17.50   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
12. 17.50 - 18.35 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    SZEPTEMBER 18.
PÉNTEK
Óriás Nándor ea.
SZEPTEMBER 18.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15  

 

    SZEPTEMBER 19.
SZOMBAT
Óriás Nándor ea.
SZEPTEMBER 19.
SZOMBAT
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
 
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9. 15.25 - 16.10  

2. Konzultáció 2020. október 01 - 03.

    OKTÓBER 01.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
OKTÓBER 01.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
 
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
 
13-14. 18.45 - 20.15  

 

    OKTÓBER 02.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
OKTÓBER 02.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35   Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.45 - 20.15 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)

 

    OKTÓBER 03.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
OKTÓBER 03.
SZOMBAT
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50  


3. Konzultáció 2020. október 15 - 17.

    OKTÓBER 15.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
OKTÓBER 15.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15  

 

    OKTÓBER 16.
PÉNTEK
Óriás Nándor ea.
OKTÓBER 16.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
OKTÓBER 16.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
9-10. 15.25 - 16.55    
11-12. 17.05 - 18.35   Nemzetközi magán-jog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.45 - 20.15  

 

    OKTÓBER 17.
SZOMBAT
Óriás Nándor ea.
OKTÓBER 17.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3. 9.40 - 10.25
4. 10.25 - 11.10 Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
 
9. 15.25 - 16.10  

4. Konzultáció 2020. november 05 - 07.

    NOVEMBER 05.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
NOVEMBER 05.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    NOVEMBER 06.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
NOVEMBER 06.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35   Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.45 - 20.15  

 

    NOVEMBER 07.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50


5. Konzultáció 2020. november 19 - 21.

    NOVEMBER 19.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
NOVEMBER 19.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
 
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    NOVEMBER 20.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
NOVEMBER 20.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
 
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    NOVEMBER 21.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50

6. Konzultáció 2020. december 03 - 04.

    DECEMBER 03.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    DECEMBER 04.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

AJKOLO0601 Jog- és állambölcselet 45 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)
AJKOLO3501 Kriminológia 10 óra (IÜSZ)
AJKOLO4001 Polgári jog 4. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)
AJKOLO4701 Társadalombiztosítási jog és szociális jog 30 óra (RL)
AJKOLO5401 Polgári eljárásjog 1. 30 óra (AL, DL)
AJKOLO4401 Családjog 15 óra (AL, DL, RL)
AJKOLO4901 Kereskedelmi jog 30 óra (ISZ)
AJKOLO6001 Európai közjog 2. 30 óra (ISZ)
AJKOLO6201 Nemzetközi magánjog és európajog 2. 30 óra (RL, IÜSZ)
AJKRLO1101 Záróvizsga szakszeminárium 48 óra (RL, ISZ, IÜSZ)

1. Konzultáció 2020. szeptember 17 - 19.

    SZEPTEMBER 17.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
SZEPTEMBER 17.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15  

 

    SZEPTEMBER 18.
PÉNTEK
Óriás Nándor ea.
SZEPTEMBER 18.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
SZEPTEMBER 18.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
3-4. 9.40 - 11.10    
5-6. 11.20 - 12.50    
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
 
9-10. 15.25 - 16.55    
11-12. 17.05 - 18.35 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
13. 18.45 - 19.30  
14. 19.30 - 20.15    

 

    SZEPTEMBER 19.
SZOMBAT
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9. 15.25 - 16.10

2. Konzultáció 2020. október 01 - 03.

    OKTÓBER 01.
CSÜTÖRTÖK
Molnár Kálmán ea.
OKTÓBER 01.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
OKTÓBER 01.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
   
9-10. 15.25 - 16.55    

 

    OKTÓBER 02.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
OKTÓBER 02.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
 
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35  
13-14. 18.45 - 20.15 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
 

 

    OKTÓBER 03.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
9-10. 15.25 - 16.55
11. 17.05 - 17.50


3. Konzultáció 2020. október 15 - 17.

    OKTÓBER 15.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
OKTÓBER 15.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15  

 

    OKTÓBER 16.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    OKTÓBER 17.
SZOMBAT
Óriás Nándor ea.
OKTÓBER 17.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3. 9.40 - 10.25
4. 10.25 - 11.10 Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
 
9. 15.25 - 16.10  

4. Konzultáció 2020. november 05 - 07.

    NOVEMBER 05.
CSÜTÖRTÖK
Holub József ea.
NOVEMBER 05.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
 
9-10. 15.25 - 16.55  
11-12. 17.05 - 18.35 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
 
13-14. 18.45 - 20.15  

 

    NOVEMBER 06.
PÉNTEK
Óriás Nándor ea.
NOVEMBER 06.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
NOVEMBER 06.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
 
9-10. 15.25 - 16.55    
11-12. 17.05 - 18.35 Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
   
13-14. 18.45 - 20.15    

 

    NOVEMBER 07.
SZOMBAT
Irk Albrt ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50


5. Konzultáció 2020. november 19 - 21.

    NOVEMBER 19.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    NOVEMBER 20.
PÉNTEK
Óriás Nándor ea.
NOVEMBER 20.
PÉNTEK
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30   Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
13-14. 18.45 - 20.15  

 

    NOVEMBER 21.
SZOMBAT
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50

6. Konzultáció 2020. december 03 - 05.

    DECEMBER 03.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    DECEMBER 04.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    DECEMBER 05.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55

7. Konzultáció 2020. december 10 - 12.

    DECEMBER 10.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
11-12. 17.05 - 18.35
13-14. 18.45 - 20.15

 

    DECEMBER 11.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35
13-14. 18.45 - 20.15

 

    DECEMBER 12.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55

AJKOLO4901 Kereskedelmi jog 30 óra (AL, DL)
AJKOLO6001 Európai közjog 2. 30 óra (AL, DL)
AJKOLO6201 Nemzetközi magánjog és európajog 2. 30 óra (AL, DL)
AJKRLO1101 Záróvizsga szakszeminárium 48 óra (AL, DL)

1. Konzultáció 2020. szeptember 17 - 19.

    SZEPTEMBER 17.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    SZEPTEMBER 18.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    SZEPTEMBER 19.
SZOMBAT
Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.30  
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9. 15.25 - 16.10

2. Konzultáció 2020. október 15 - 17.

    OKTÓBER 15.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    OKTÓBER 16.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    OKTÓBER 17.
SZOMBAT
Óriás Nándor ea.
1-2. 8.00 - 9.30  
3-4. 9.40 - 11.10  
5-6. 11.20 - 12.50  
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9. 15.25 - 16.10

3. Konzultáció 2020. december 03 - 05.

    DECEMBER 03.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    DECEMBER 04.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.45 - 20.15

 

    DECEMBER 05.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55

4. Konzultáció 2020. december 10 - 12.

    DECEMBER 10.
CSÜTÖRTÖK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
11-12. 17.05 - 18.35
13-14. 18.45 - 20.15

 

    DECEMBER 11.
PÉNTEK
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55
11-12. 17.05 - 18.35
13-14. 18.45 - 20.15

 

    DECEMBER 12.
SZOMBAT
Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.30 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.40 - 11.10
5-6. 11.20 - 12.50
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.45 - 15.15 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.25 - 16.55

2019/2020-as tanév 2. (tavaszi) félév

AJKOLO0201 Politikaelmélet 15 óra (AL)

AJKOLO0401 Közgazdaságtan 30 óra (AL)

AJKOLO0801 Magyar jogtörténet 45 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)

AJKOLO1701 Jogszociológia 15 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)

AJKOLO2001 Alkotmányjog 2. 30 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)

AJKOLO2401 Közigazgatási jog 2. 30 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)

AJKOLO3001 Büntetőjog 2. 30 óra (ISZ)

AJKOLO3701 Polgári jog 1. 30 óra (RL, ISZ)

AJKOLO4501 Munkajog 1. 30 óra (ISZ)

AJKOLO6301 Latin 15 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)

 

1. Konzultáció 2020. február 13 - 15.

 

 

 

FEBRUÁR 13.

FEBRUÁR 13.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

KTK-B025.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

    Molnár Kálmán ea. Faluhelyi Ferenc ea.

7-8.

14.00 - 15.20

Közgazdaságtan

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Közgazdaságtan

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

 

 

 

 

 

FEBRUÁR 14.

FEBRUÁR 14.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

 

 

 

FEBRUÁR 15.

FEBRUÁR 15.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Molnár Kálmán ea.

Óriás Nándor ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2

(I2, A4, D4, Ü4)

3-4.

9.30 - 10.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

5-6.

11.00 - 12.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

 

2. Konzultáció 2020. március 05 - 07.

 

 

 

MÁRCIUS 05.

MÁRCIUS 05.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Politikaelmélet

(A2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

13-14.

18.30 - 19.50

Közgazdaságtan

(A2)

 

 

 

 

MÁRCIUS 06.

MÁRCIUS 06.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2

(I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

13-14.

18.30 - 19.50

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

 

MÁRCIUS 07.

MÁRCIUS 07.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

3-4.

9.30 - 10.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

5-6.

11.00 - 12.20

Közgazdaságtan

(A2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

 

 

EBÉDSZÜNET

 

7-8.

13.00 - 14.20

Közgazdaságtan

(A2)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Közgazdaságtan

(A2)

 

 

 

3. Konzultáció 2020. március 26 - 28.

 

 

 

MÁRCIUS 26.

MÁRCIUS 26.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

MÁRCIUS 27.

MÁRCIUS 27.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11.

17.00 - 17.40

Politikaelmélet

(A2)

 

12.

17.40 - 18.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

 

MÁRCIUS 28.

MÁRCIUS 28.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Molnár Kálmán ea.

Óriás Nándor ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Közgazdaságtan

(A2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

3-4.

9.30 - 10.50

Közgazdaságtan

(A2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

5-6.

11.00 - 12.20

Közgazdaságtan

(A2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

13.00 - 14.20

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

11.

16.00 - 16.40

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

4. Konzultáció 2020. április 16 - 18.

 

 

 

ÁPRILIS 16.

ÁPRILIS 16.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

 

 

 

ÁPRILIS 17.

ÁPRILIS 17.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

 

 

 

 

ÁPRILIS 18.

ÁPRILIS 18.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

Irk Albert ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

13.00 - 14.20

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

11.

16.00 - 16.40

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

5. Konzultáció 2020. május 07 - 09.

 

 

 

MÁJUS 07.

MÁJUS 07.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Közgazdaságtan

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Közgazdaságtan

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Közgazdaságtan

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

13-14.

18.30 - 19.50

 

 

 

 

 

MÁJUS 08.

MÁJUS 08.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Irk Albert ea.

Óriás Nándor ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

Molnár Kálmán ea.

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

15.

20.00 - 20.40

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

 

 

MÁJUS 09.

MÁJUS 09.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Molnár Kálmán ea.

Óriás Nándor ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Közgazdaságtan

(A2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Közgazdaságtan

(A2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Közgazdaságtan

(A2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

13.00 - 14.20

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

11.

16.00 - 16.40

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

AJKOLO3001 Büntetőjog 2. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)

AJKOLO4501 Munkajog 1. 30 óra (AL, DL, RL)

AJKOLO2801 Pénzügyi jog 2. 15 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)

AJKOLO3701 Polgári jog 1. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)

AJKOLO3201 Büntetőjog 4. 30 óra (ISZ)

AJKOLO3901 Polgári jog 3. 30 óra (RL, ISZ)

AJKOLO5301 Büntető Eljárásjog 2. 30 óra (RL)

AJKOLO5901 Európai közjog 1. 30 óra (RL, IÜSZ)

AJKOLO6101 Nemzetközi magán és Európajog 1. 30 óra (ISZ)

AJKOLO(71,81,91,101)01 Szaknyelv 15 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)

 

1. Konzultáció 2020. február 13 - 15.

 

 

 

FEBRUÁR 13.

FEBRUÁR 13.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

 

 

FEBRUÁR 14.

FEBRUÁR 14.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

FEBRUÁR 15.

FEBRUÁR 15.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Óriás Nándor ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

2. Konzultáció 2020. március 05 - 07.

 

 

 

MÁRCIUS 05.

MÁRCIUS 05.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

13-14.

18.30 - 19.50

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

15.

20.00 - 20.40

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

MÁRCIUS 06.

MÁRCIUS 06.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

 

 

 

MÁRCIUS 07.

MÁRCIUS 07.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

 

 

3. Konzultáció 2020. március 26 - 28.

 

 

 

MÁRCIUS 26.

MÁRCIUS 26.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

MÁRCIUS 27.

MÁRCIUS 27.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

 

 

MÁRCIUS 28.

MÁRCIUS 28.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Óriás Nándor ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

MÁRCIUS 28.

 

 

SZOMBAT

 

 

207.

307.

011.

1-2.

13.00 - 14.20

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

3-4.

14.30 - 15.50

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

5.

16.00 - 16.40

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

 

 

 

4. Konzultáció 2020. április 16 - 18.

 

 

 

ÁPRILIS 16.

ÁPRILIS 16.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

ÁPRILIS 17.

ÁPRILIS 17.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

 

 

ÁPRILIS 18.

ÁPRILIS 18.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Irk Albert ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

ÁPRILIS 18.

 

 

SZOMBAT

 

 

207.

307.

011.

1-2.

13.00 - 14.20

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

3-4.

14.30 - 15.50

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

5.

16.00 - 16.40

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

 

 

 

5. Konzultáció 2020. május 07 - 09.

 

 

 

MÁJUS 07.

MÁJUS 07.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

 

 

 

MÁJUS 08.

MÁJUS 08.

MÁJUS 08.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Óriás Nándor ea.

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Nemzetközi magán és Európa-jog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető

Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Nemzetközi magán és Európa-jog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető

Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

11-12.

17.00 - 18.20

 

Nemzetközi magán és Európa-jog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető

Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

 

 

MÁJUS 09.

MÁJUS 09.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Óriás Nándor ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

MÁJUS 09.

 

 

SZOMBAT

 

 

207.

307.

011.

1-2.

13.00 - 14.20

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

3-4.

14.30 - 15.50

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

5.

16.00 - 16.40

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

 

AJKOLO5301 Büntető eljárásjog 2. 30 óra (AL, DL, ISZ)

AJKOLO3201 Büntetőjog 4. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)

AJKOLO3901 Polgári jog 3. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)

AJKOLO5901 Európai közjog 1. 30 óra (ISZ)

AJKOLO6101 Nemzetközi magánjog és Európajog 1. 30 óra (RL, IÜSZ)

AJKOLO5501 Polgári eljárásjog 2. 30 óra (RL, ISZ)

AJKOLO5701 Nemzetközi jog 45 óra (RL, ISZ, IÜSZ)

 

1. Konzultáció 2020. február 13 - 15.

 

 

 

FEBRUÁR 13.

FEBRUÁR 13.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

 

 

FEBRUÁR 14.

FEBRUÁR 14.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

FEBRUÁR 15.

FEBRUÁR 15.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

 

7-8.

13.00 - 14.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

11-12.

16.00 - 17.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

 

 

 

2. Konzultáció 2020. március 05 - 07.

 

 

 

MÁRCIUS 05.

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

9-10.

15.30 - 16.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

11-12.

17.00 - 18.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

MÁRCIUS 06.

 

 

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

9-10.

15.30 - 16.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

11-12.

17.00 - 18.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

 

MÁRCIUS 07.

 

 

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

3. Konzultáció 2020. március 26 - 28.

 

 

MÁRCIUS 26.

MÁRCIUS 26.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

MÁRCIUS 27.

MÁRCIUS 27.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

MÁRCIUS 28.

 

 

SZOMBAT

 

 

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

4. Konzultáció 2020. április 16 - 18.

 

 

 

ÁPRILIS 16.

ÁPRILIS 16.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

ÁPRILIS 17.

ÁPRILIS 17.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

ÁPRILIS 18.

 

 

SZOMBAT

 

 

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

5. Konzultáció 2020. május 07 - 09.

 

 

 

MÁJUS 07.

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

MÁJUS 08.

MÁJUS 08.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

15.

20.00 - 20.40

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

 

 

 

MÁJUS 09.

MÁJUS 09.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

 

7-8.

13.00 - 14.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

11-12.

16.00 - 17.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

 

AJKOLO5901 Európai közjog 1. 30 óra (AL, DL)

AJKOLO6101 Nemzetközi magánjog és Európajog 1. 30 óra (AL, DL)

AJKOLO5501 Polgári eljárásjog 2. 30 óra (AL, DL)

AJKOLO5701 Nemzetközi jog 45 óra (AL, DL)

 

1. Konzultáció 2020. február 13 - 15.

 

 

 

FEBRUÁR 13.

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

 

 

FEBRUÁR 14.

 

 

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

FEBRUÁR 15.

 

 

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

13.00 - 14.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

9-10.

14.30 - 15.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

11-12.

16.00 - 17.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

 

 

2. Konzultáció 2020. március 26 - 27.

 

 

 

MÁRCIUS 26.

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

MÁRCIUS 27.

 

 

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

3. Konzultáció 2020. április 16- 17.

 

 

 

ÁPRILIS 16.

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

ÁPRILIS 17.

 

 

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

4. Konzultáció 2020. május 07 - 09.

 

 

 

MÁJUS 07.

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

MÁJUS 08.

 

 

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

15.

20.00 - 20.40

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

 

MÁJUS 09.

 

 

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

13.00 - 14.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

9-10.

14.30 - 15.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

11-12.

16.00 - 17.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)