Felhívás a 2022. évi Kari Tudományos Diákköri Konferenciára

máj

Felhívás a 2022. évi Kari Tudományos Diákköri Konferenciára

A kari TDT közzétette a felhívást az idei diákköri konferenciára, amelyet 2022. október 17-20. között rendezünk. Ez egyúttal a 2023. évi 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencia első fordulóját jelentő minősítő (válogató) fórum is.

Az előjelentkezéseket diákkörönként összesítve 2022. június 30-ig várják, míg a nevezéseket a dolgozattal együtt, egyénileg kell majd a hallgatóknak beküldeniük legkésőbb 2022. szeptember 30-ig dr. Korsósné dr. Delacasse Krisztina TDT-titkár részére.

A további információkért és a részletekért kérjük, olvassák el alaposan a felhívás részleteit!

Felhívás >>

A Kari Diákköri Konferenciát az NTP–HHTDK–22–0019 azonosítójú, a PTE ÁJK 2022/2023 tanév diákköri programjaira megpályázott támogatásból kívánjuk megvalósítani, amelynek támogatója a Kulturális és Innovációs Minisztérium, lebonyolítója az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő.