Fenntarthatóság, technológia és jog - on-line konferencia

A Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának Pénzügyi Jogi és Gazdasági Jogi
Tanszéke nemzetközi online konferenciát hirdet

„Fenntarthatóság, technológia és jog” címmel.

A konferencia nyitó előadását PROF. DR. ASZÓDI ATTILA, A BME TTK dékánja, egyetemi tanár tartja, melynek címe: A magyar és az európai energetika meghatározó kihívásai a COVID-, a klíma- és a háborús
válság közepette.

Szeretettel várjuk minden, a konferencia iránt érdeklődő egyetemi oktató, doktorandusz jelentkezését.

A konferencia dátuma: 2022. 04. 21. 09:00 óra.

A konferencia hibrid formában a Microsoft Teams alkalmazáson keresztül, illetőleg jelenléti formában kerül megrendezésre. A konferencia ideje alatt lehetőség lesz poszter bemutatására is.

Jelentkezni a regisztrációs űrlap kitöltésével és legfeljebb 2000 karakterszámú absztrakt egyidejű megküldésével lehet, amelyet legkésőbb 2022. 04. 07.-ig (éjfélig) kell elküldeni breszkovics.botond@ajk.pte.hu címre.

A jelentkezési határidő leteltét követően tájékoztatjuk a jelentkezőket az részletes programról.

A konferencia nyelve: magyar, angol.

Az előadások tervezett időtartama maximum 15 perc.
A konferencia résztvevőinek lehetősége van publikálni az elektronikusan megjelenő
konferenciakötetben. A publikációkkal szemben támasztott követelményeket, a melléklet tartalmazza.
A tanulmányokat a fenti e-mailcímre várjuk, a beküldési határidő 2022. május. 31.

A programváltozás jogát a szervezőbizottság fenntartja!