TDK orientációs nap

Az Országos Tudományos Diákköri Konferencián induló versenyzőink online mini-konferencián mutatják be pályamunkáikat, ezzel is készülve az OTDK-ra, egyúttal motivációt adva társaiknak, a következő évek diákköröseinek.  Az egész napos rendezvény bármely részében várjuk az érdeklődő PTE ÁJK-s hallgatókat, különösen az alsóbb évfolyamosokat, és természetesen az oktató kollégákat is!

Délelőtti program: 9.00-12.30
Délutáni program: 15.00-16.15 és 17.30-18.45
A részletes beosztás és a Teams értekezletek linkjei (külön a délelőtti és a délutáni programra) a csatolt dokumentumban találhatók.

Részletes program letöltése >>

A rendezvény a Miniszterelnökség által gondozott Nemzeti Tehetség Program keretében meghirdetett, "A hazai Tudományos Diákköri műhelyek és rendezvényeik támogatása" című pályázati kiírásra benyújtott NTP-HHTDK-20-0010 számú "PTE ÁJK diákköri programok 2020/2021." című pályázat keretében valósul meg.

TDK logók