Lezárult az Óriás Nándor Szakkollégium sikeres pályázata

dec

Lezárult az Óriás Nándor Szakkollégium sikeres pályázata

Az Óriás Nándor Szakkollégium az NTP-SZKOLL-19-0022. sz. pályázatának keretében számos programot szervezett 2020-ban.

A pályázat "az egészségügy és a jog kapcsolata" címet viselte, amelynek keretében több szakmai előadást hallgathattak meg a szakkollégium tagjai, illetve a Pécsi Tudományegyetem hallgatói.

Az Óriás Nándor Szakkollégium weboldalán részletesen bemutatásra kerülnek a megszervezett programok. Megtalálhatóak a 10 kurzuselem, a 3 kerekasztalbeszélgetés és a megjelent tanulmánykötet témái, valamint fényképes beszámoló is bemutatja a projekt keretében megvalósult eseményeket, többek között a jótékonysági könyvgyűjtést, mely - a szakkollégium mozgalom egyik alapgondolata - a társadalmi felelősségvállalás jegyében rendeztek meg.