Főoldal

Felvételizőknek

Hallgatóknak

Szaknyelvi Vizsgaközpont

Szakirányú továbbképzések

Doktori Iskola

Kötelező tárgyak órarendje (jogász osztatlan levelező)

2019/2020-as tanév 1. (őszi) félév

AJKOLO0101 Általános szociológia 15 óra (AL)
AJKOLO0301 Filozófia és jogi etika 30 óra (AL)
AJKOLO1001 Egyetemes jogtörténet 45 óra (ISZ)
AJKOLO1201 Római jog 45 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)
AJKOLO1601 Jogi alaptan 15 óra (AL, DL, RL, ISZ)
AJKOLO1901 Alkotmányjog 1. 30 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)
AJKOLO2301 Közigazgatási jog 1. 30 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)
AJKOLO2901 Büntetőjog 1. 30 óra (ISZ)
AJKOLO3501 Kriminológia 10 óra (ISZ)
AJKOLO6301 Latin 15 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)


1. Konzultáció 2019. szeptember 12 - 14.

    SZEPTEMBER 12. SZEPTEMBER 12.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Molnár Kálmán ea. Holub József ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Általános szociológia
(A1)
 
3. 9.30 - 10.10 Általános szociológia
(A1)
 
4. 10.10 - 10.50 TANÉVNYITÓ  
5-6. 11.00 - 12.20 BEIRATKOZÁS  
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
9-10. 15.30 - 16.50 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
11-12. 17.00 - 18.20 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
17.40-ig
13-14. 18.30 - 19.50 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
 

 

    SZEPTEMBER 13. SZEPTEMBER 13.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Molnár Kálmán ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
3-4. 9.30 - 10.50 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
5-6. 11.00 - 12.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
9-10. 15.30 - 16.50 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
11-12. 17.00 - 18.20 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
13-14. 18.30 - 19.50 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)

 

    SZEPTEMBER 14.
    SZOMBAT
    Molnár Kálmán ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
3-4. 9.30 - 10.50 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
5-6. 11.00 - 12.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Jogi alaptan
(A1, D1, R1, I1)
9. 14.30 - 15.10 Jogi alaptan
(A1, D1, R1, I1)

 

2. Konzultáció 2019. szeptember 26 – 28.

    SZEPTEMBER 26. SZEPTEMBER 26.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Molnár Kálmán ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Általános szociológia
(A1)
 
3-4. 9.30 - 10.50 Általános szociológia
(A1)
 
5-6. 11.00 - 12.20 Általános szociológia
(A1)
 
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
11-12. 17.00 - 18.20   Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
13-14. 18.30 - 19.50   Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)

 

    SZEPTEMBER 27. SZEPTEMBER 27.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Molnár Kálmán ea. Óriás Nándor ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
3-4. 9.30 - 10.50 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
5-6. 11.00 - 12.20 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
13-14. 18.30 - 19.50 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 

 

    SZEPTEMBER 28. SZEPTEMBER 28.
    SZOMBAT SZOMBAT
    Molnár Kálmán ea. Óriás Nándor ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Filozófia és jogi etika
(A1)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
3-4. 9.30 - 10.50 Filozófia és jogi etika
(A1)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
5-6. 11.00 - 12.20 Filozófia és jogi etika
(A1)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Latin
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
9-10. 14.30 - 15.50 Latin
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
11. 16.00 - 16.40 Latin
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 

 

3. Konzultáció 2019. október 10 - 12.

    OKTÓBER 10. OKTÓBER 10.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Molnár Kálmán ea. Holub József ea
1-2. 8.00 - 9.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
3-4. 9.30 - 10.50 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
5-6. 11.00 - 12.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
    EBÉDSZÜNET  
7-8. 14.00 - 15.20 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
13-14. 18.30 - 19.50 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)

 

    OKTÓBER 11. OKTÓBER 11.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Molnár Kálmán ea. Óriás Nándor ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
3-4. 9.30 - 10.50 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
5-6. 11.00 - 12.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
9-10. 15.30 - 16.50 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
11-12. 17.00 - 18.20 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
13-14. 18.30 - 19.50 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)

 

    OKTÓBER 12.
    SZOMBAT
    Molnár Kálmán ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
3-4. 9.30 - 10.50 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
5. 11.00 - 11.40 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
    EBÉDSZÜNET
6-7. 12.30 - 13.50 Filozófia és jogi etika
(A1)
8-9. 14.00 - 15.20 Filozófia és jogi etika
(A1)

 

4. Konzultáció 2019. október 24 - 26.

    OKTÓBER 24. OKTÓBER 24.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Molnár Kálmán ea. Holub József ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Általános szociológia
(A1)
3-4. 9.30 - 10.50 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Általános szociológia
(A1)
5-6. 11.00 - 12.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Általános szociológia
(A1)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Filozófia és jogi etika
(A1)
 
13-14. 18.30 - 19.50 Filozófia és jogi etika
(A1)
 

 

    OKTÓBER 25. OKTÓBER 25.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Molnár Kálmán ea. Óriás Nándor ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
3-4. 9.30 - 10.50 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
5-6. 11.00 - 12.20 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Római jog
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
13-14. 18.30 - 19.50 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)

 

    OKTÓBER 26. OKTÓBER 26.
    SZOMBAT SZOMBAT
    Molnár Kálmán ea. Óriás Nándor ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Filozófia és jogi etika
(A1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
3-4. 9.30 - 10.50 Filozófia és jogi etika
(A1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
5-6. 11.00 - 12.20 Filozófia és jogi etika
(A1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Latin
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
9-10. 14.30 - 15.50 Latin
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 
11. 16.00 - 16.40 Latin
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
 

 

5. Konzultáció 2019. november 14 - 16.

    NOVEMBER 14. NOVEMBER 14.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Molnár Kálmán ea. Holub József ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Jogi alaptan
(A1, D1, R1, I1)
 
3-4. 9.30 - 10.50 Jogi alaptan
(A1, D1, R1, I1)
 
5-6. 11.00 - 12.20 Jogi alaptan
(A1, D1, R1, I1)
 
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
Filozófia és jogi etika
(A1)
9-10. 15.30 - 16.50 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
Filozófia és jogi etika
(A1)
11-12. 17.00 - 18.20 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
 
13-14. 18.30 - 19.50 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
 

 

    NOVEMBER 15. NOVEMBER 15.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Molnár Kálmán ea. Óriás Nándor ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Filozófia és jogi etika
(A1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
3-4. 9.30 - 10.50 Filozófia és jogi etika
(A1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
5-6. 11.00 - 12.20 Filozófia és jogi etika
(A1)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
9-10. 15.30 - 16.50 Alkotmányjog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
11-12. 17.00 - 18.20 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
13-14. 18.30 - 19.50 Közigazgatási jog 1.
(A1, D1, R1, Ü1)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)

 

    NOVEMBER 16.
    SZOMBAT
    Molnár Kálmán ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Jogi alaptan
(A1, D1, R1, I1)
3-4. 9.30 - 10.50 Jogi alaptan
(A1, D1, R1, I1)
5-6. 11.00 - 12.20 Jogi alaptan
(A1, D1, R1, I1)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Latin
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
9-10. 14.30 - 15.50 Latin
(A1, D1, R1, I1, Ü1)
11. 16.00 - 16.40 Latin
(A1, D1, R1, I1, Ü1)

AJKOLO1001 Egyetemes állam- és jogtörténet 45 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)
AJKOLO2701 Pénzügyjog 1. 30 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)
AJKOLO2901 Büntetőjog 1. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)
AJKOLO3101 Büntetőjog 3. 30 óra (ISZ)
AJKOLO3501 Kriminológia 10 óra (AL, DL)
AJKOLO3801 Polgári jog 2. 30 óra (RL, ISZ)
AJKOLO4401 Családjog 15 óra (ISZ)
AJKOLO4601 Munkajog 2. 15 óra (ISZ)
AJKOLO4701 Társadalombiztosítási jog és szociális jog 30 óra (ISZ)
AJKOLO7101, AJKOLO8101 AJKOLO10101 Szaknyelvek 15 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)


1. Konzultáció 2019. szeptember 12 - 14.

    SZEPTEMBER 12.
    CSÜTÖRTÖK
    307.
1-2. 8.00 - 9.20 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
    EBÉDSZÜNET
    Holub József ea.
7-8. 14.00 - 15.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
9-10. 15.30 - 16.50 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
11. 17.00 - 17.40 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
12. 17.40 - 18.20 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
13-14. 18.30 - 19.50 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)

 

    SZEPTEMBER 13. SZEPTEMBER 13.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Óriás Nándor ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
3-4. 9.30 - 10.50   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
5-6. 11.00 - 12.20   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
9-10. 15.30 - 16.50 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
11-12. 17.00 - 18.20 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
13-14. 18.30 - 19.50 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
19.10-ig
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)

 

    SZEPTEMBER 14.
    SZOMBAT
    Óriás Nándor ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
3-4. 9.30 - 10.50 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
5-6. 11.00 - 12.20 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)

 

2. Konzultáció 2019. szeptember 26 – 28.

    SZEPTEMBER 26. SZEPTEMBER 26.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Holub József ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20   (Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50   (Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20   (Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
9-10. 15.30 - 16.50   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
11-12. 17.00 - 18.20 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
13-14. 18.30 - 19.50 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)

 

    SZEPTEMBER 27. SZEPTEMBER 27.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Óriás Nándor ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
 
11-12. 17.00 - 18.20   Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.30 - 19.50   Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)

 

    SZEPTEMBER 28. SZEPTEMBER 28.
    SZOMBAT SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
3-4. 9.30 - 10.50 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
5-6. 11.00 - 12.20 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
 

 

    SZEPTEMBER 28.
    SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. 009. Irk Albert ea.
1-2. 13.00 - 14.20 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
3-4. 14.30 - 15.50 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
5. 16.00 - 16.40 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)

 

3. Konzultáció 2019. október 10 - 12.

    OKTÓBER 10.
    CSÜTÖRTÖK
    Holub József ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
    EBÉDSZÜNET
7-8-9. 13.20 - 15.20  
10-11. 15.30 - 16.50  
12-13. 17.00 - 18.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
14-15. 18.30 - 19.50 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)

 

    OKTÓBER 11. OKTÓBER 11.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Óriás Nándor ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
3-4. 9.30 - 10.50   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
5-6. 11.00 - 12.20   Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.30 - 19.50 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)

 

    OKTÓBER 12.
    SZOMBAT
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 (Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 (Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)

 

4. Konzultáció 2019. október 24 - 26.

    OKTÓBER 24. OKTÓBER 24.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Molnár Kálmán ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20   Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
9-10. 15.30 - 16.50   Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
11-12. 17.00 - 18.20   Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.30 - 19.50   Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)

 

    OKTÓBER 25. OKTÓBER 25.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Óriás Nándor ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
9-10. 15.30 - 16.50 Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
11-12. 17.00 - 18.20 Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.30 - 19.50 Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)

 

    OKTÓBER 26. OKTÓBER 26.
    SZOMBAT SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
3-4. 9.30 - 10.50 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
5-6. 11.00 - 12.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)

 

    OKTÓBER 26.
    SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. 009. Irk Albert ea.
1-2. 13.00 - 14.20 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
3-4. 14.30 - 15.50 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
5. 16.00 - 16.40 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)

 

5. Konzultáció 2019. november 14 - 16.

    NOVEMBER 14. NOVEMBER 14.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Molnár Kálmán ea. Holub József ea.
1-2. 8.00 - 9.20   Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
3-4. 9.30 - 10.50   Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
5-6. 11.00 - 12.20   Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.30 - 19.50 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)

 

    NOVEMBER 15. NOVEMBER 15.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Óriás Nándor ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
 
3-4. 9.30 - 10.50 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
 
5-6. 11.00 - 12.20 Egyetemes jogtörténet
(I1, A3, D3, R3, Ü3)
 
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
9-10. 15.30 - 16.50 Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
11-12. 17.00 - 18.20 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.30 - 19.50 Büntetőjog 1.
(I1, A3, D3, Ü3)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)

 

    NOVEMBER 16. NOVEMBER 16.
    SZOMBAT SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
3-4. 9.30 - 10.50 Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
5-6. 11.00 - 12.20 Pénzügyjog 1.
(A3, D3, R3, Ü3)
Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)

 

    NOVEMBER 16.
    SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. 009. Irk Albert ea.
1-2. 13.00 - 14.20 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
3-4. 14.30 - 15.50 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
5. 16.00 - 16.40 Szaknyelv
NÉMET
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
OROSZ
(A3, D3, R3, I3, Ü3)
Szaknyelv
ANGOL
(A3, D3, R3, I3, Ü3)

AJKOLO3101 Büntetőjog 3. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)
AJKOLO3801 Polgári jog 2. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)
AJKOLO4001 Polgári jog 4. 30 óra (RL, ISZ)
AJKOLO4601 Munkajog 2. 15 óra (AL, DL, RL)
AJKOLO4701 Társadalombiztosítási jog és szociális jog 30 óra (AL, DL, IÜSZ)
AJKOLO4901 Kereskedelmi jog 30 óra (RL, IÜSZ)
AJKOLO5201 Büntető eljárásjog 1. 30 óra (AL, DL, ISZ)
AJKOLO5401 Polgári eljárásjog 1. 30 óra (RL, ISZ)
AJKOLO6001 Európai közjog 2. 30 óra (RL, IÜSZ)
AJKOLO6201 Nemzetközi magánjog és európajog 2. 30 óra (ISZ)


1. Konzultáció 2019. szeptember 12 - 14.

    SZEPTEMBER 12. SZEPTEMBER 12.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Holub József ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 17.40-től
Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    SZEPTEMBER 13. SZEPTEMBER 13.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Óriás Nándor ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)

 

    SZEPTEMBER 14. SZEPTEMBER 14.
    SZOMBAT SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
 
3-4. 9.30 - 10.50 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
 
5-6. 11.00 - 12.20 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
 
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9. 14.30 - 15.10   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

2. Konzultáció 2019. szeptember 26 – 28.

    SZEPTEMBER 26. SZEPTEMBER 26.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Holub József ea. Faluhelyi Ferenc ea
1-2. 8.00 - 9.20 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
 
13-14. 18.30 - 19.50 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
 

 

    SZEPTEMBER 27. SZEPTEMBER 27.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20   Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
9-10. 15.30 - 16.50   Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
11-12. 17.00 - 18.20   Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.30 - 19.50 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)

 

    SZEPTEMBER 28. SZEPTEMBER 28.
    SZOMBAT SZOMBAT
    Faluhelyi Ferenc ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
3-4. 9.30 - 10.50 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
5-6. 11.00 - 12.20 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
 

 

3. Konzultáció 2019. október 10 - 12.

    OKTÓBER 10. OKTÓBER 10.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Holub József ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    OKTÓBER 11. OKTÓBER 11. OKTÓBER 11.
    PÉNTEK PÉNTEK PÉNTEK
    Óriás Nándor ea. Faluhelyi Ferenc ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
3-4. 9.30 - 10.50 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
5-6. 11.00 - 12.20 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
9-10. 15.30 - 16.50   Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
11-12. 17.00 - 18.20   Nemzetközi magán-jog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.30 - 19.50   Nemzetközi magán-jog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)

 

    OKTÓBER 12. OKTÓBER 12.
    SZOMBAT SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
 
9. 14.30 - 15.10 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
 

 

4. Konzultáció 2019. október 24 - 26.

    OKTÓBER 24. OKTÓBER 24.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Holub József ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20   Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50   Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20   Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
9-10. 15.30 - 16.50 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
11-12. 17.00 - 18.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.30 - 19.50 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)

 

    OKTÓBER 25. OKTÓBER 25.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
9-10. 15.30 - 16.50 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
11-12. 17.00 - 18.20   Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
13-14. 18.30 - 19.50   Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)

 

    OKTÓBER 26.
    SZOMBAT
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
3-4. 9.30 - 10.50 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
5-6. 11.00 - 12.20 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)

 

5. Konzultáció 2019. november 14 - 16.

    NOVEMBER 14. NOVEMBER 14.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Holub József ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
 
3-4. 9.30 - 10.50 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
 
5-6. 11.00 - 12.20 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
 
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
9-10. 15.30 - 16.50   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
11-12. 17.00 - 18.20 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
13-14. 18.30 - 19.50 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)

 

    NOVEMBER 15. NOVEMBER 15.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
 
3-4. 9.30 - 10.50 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
 
5-6. 11.00 - 12.20 Büntető eljárásjog 1.
(A5, D5, I5)
 
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
9-10. 15.30 - 16.50 Büntetőjog 3.
(I3, A5, D5, Ü5)
Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
11-12. 17.00 - 18.20 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
13-14. 18.30 - 19.50 Polgári jog 2.
(R3, I3, A5, D5, Ü5)
Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)

 

    NOVEMBER 16.
    SZOMBAT
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
3-4. 9.30 - 10.50 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)
5-6. 11.00 - 12.20 Munkajog 2.
(I3, A5, D5, R5)

 

6. Konzultáció 2019. november 28 - 29.

    NOVEMBER 28.
    CSÜTÖRTÖK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    NOVEMBER 29.
    PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

AJKOLO0601 Jog- és állambölcselet 45 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)
AJKOLO3501 Kriminológia 10 óra (IÜSZ)
AJKOLO4001 Polgári jog 4. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)
AJKOLO4701 Társadalombiztosítási jog és szociális jog 30 óra (RL)
AJKOLO5401 Polgári eljárásjog 1. 30 óra (AL, DL)
AJKOLO4401 Családjog 15 óra (AL, DL, RL)
AJKOLO4901 Kereskedelmi jog 30 óra (ISZ)
AJKOLO6001 Európai közjog 2. 30 óra (ISZ)
AJKOLO6201 Nemzetközi magánjog és európajog 2. 30 óra (RL, IÜSZ)
AJKRLO1101 Záróvizsga szakszeminárium 48 óra (RL, ISZ, IÜSZ)


1. Konzultáció 2019. szeptember 12 - 14.

    SZEPTEMBER 12. SZEPTEMBER 12.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    307. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    SZEPTEMBER 13. SZEPTEMBER 13. SZEPTEMBER 13.
    PÉNTEK PÉNTEK PÉNTEK
    Óriás Nándor ea. Faluhelyi Ferenc ea. Irk Albrt ea.
1-2. 8.00 - 9.20   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
3-4. 9.30 - 10.50   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
5-6. 11.00 - 12.20   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20   Nemzetközi magán-jog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
 
9-10. 15.30 - 16.50   Nemzetközi magán-jog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
13-14. 18.30 - 19.50 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
19.10-ig
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
 

 

    SZEPTEMBER 14.
    SZOMBAT
    Irk Albrt ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
3-4. 9.30 - 10.50 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
5-6. 11.00 - 12.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9. 14.30 - 15.10 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

2. Konzultáció 2019. szeptember 26 – 28.

    SZEPTEMBER 26. SZEPTEMBER 26. SZEPTEMBER 26.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Molnár Kálmán ea. Holub József ea. Faluhelyi Ferenc ea
1-2. 8.00 - 9.20   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
(Társadalom-biztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
(Társadalom-biztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
(Társadalom-biztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20      
9-10. 15.30 - 16.50      
11-12. 17.00 - 18.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
   
13-14. 18.30 - 19.50 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
   

 

    SZEPTEMBER 27. SZEPTEMBER 27.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Fauhelyi Ferenc ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
 
13-14. 18.30 - 19.50 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
 

 

    SZEPTEMBER 28.
    SZOMBAT
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
3-4. 9.30 - 10.50 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
5-6. 11.00 - 12.20 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
9-10. 14.30 - 15.50 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
11. 16.00 - 16.40 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)

 

3. Konzultáció 2019. október 10 - 12.

    OKTÓBER 10. OKTÓBER 10.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Holub József ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Családjog
(I3, A7, D7, R7)
Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50   Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50   Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    OKTÓBER 11.
    PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    OKTÓBER 12. OKTÓBER 12.
    SZOMBAT SZOMBAT
    Óriás Nándor ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
(Társadalombiztosítási jog) és szociális jog
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
 
9. 14.30 - 15.10 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
 

 

4. Konzultáció 2019. október 24 - 26.

    OKTÓBER 24. OKTÓBER 24.
    CSÜTÖRTÖK CSÜTÖRTÖK
    Holub József ea. Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20   Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50   Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20   Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
 
9-10. 15.30 - 16.50 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
 
13-14. 18.30 - 19.50 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
 

 

    OKTÓBER 25. OKTÓBER 25. OKTÓBER 25.
    PÉNTEK PÉNTEK PÉNTEK
    Óriás Nándor ea. Faluhelyi Ferenc ea. Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20   Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
3-4. 9.30 - 10.50   Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
5-6. 11.00 - 12.20   Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
Társadalombiztosítási jog és (szociális jog)
(I3, A5, D5, Ü5, R7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
 
9-10. 15.30 - 16.50   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
 
11-12. 17.00 - 18.20 Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
   
13-14. 18.30 - 19.50 Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
   

 

    OKTÓBER 26.
    SZOMBAT
    Irk Albrt ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
3-4. 9.30 - 10.50 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
5-6. 11.00 - 12.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)

 

5. Konzultáció 2019. november 14 - 16.

    NOVEMBER 14.
    CSÜTÖRTÖK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
3-4. 9.30 - 10.50 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
5-6. 11.00 - 12.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
9-10. 15.30 - 16.50 Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
11-12. 17.00 - 18.20 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
13-14. 18.30 - 19.50 Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)

 

    NOVEMBER 15. NOVEMBER 15.
    PÉNTEK PÉNTEK
    Óriás Nándor ea. Irk Albrt ea.
1-2. 8.00 - 9.20   Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
3-4. 9.30 - 10.50   Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
5-6. 11.00 - 12.20   Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
    EBÉDSZÜNET EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
9-10. 15.30 - 16.50 Kriminológia
(I1, A3, D3, Ü7)
Polgári eljárásjog 1.
(R5, I5, A7, D7)
11-12. 17.00 - 18.20   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)
13-14. 18.30 - 19.50   Polgári jog 4.
(R5, I5, A7, D7, Ü7)

 

    NOVEMBER 16.
    SZOMBAT
    Irk Albrt ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
3-4. 9.30 - 10.50 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)
5-6. 11.00 - 12.20 Jog- és állambölcselet
(A7, D7, R7, I7, Ü7)

 

6. Konzultáció 2019. november 28 - 30.

    NOVEMBER 28.
    CSÜTÖRTÖK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    NOVEMBER 29.
    PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    NOVEMBER 30.
    SZOMBAT
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 14.30 - 15.50 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)

 

7. Konzultáció 2019. december 05 - 07.

    DECEMBER 05.
    CSÜTÖRTÖK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)

 

    DECEMBER 06.
    PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)

 

    DECEMBER 07.
    SZOMBAT
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
3-4. 9.30 - 10.50 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
5-6. 11.00 - 12.20 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
9-10. 14.30 - 15.50 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG

AJKOLO4901 Kereskedelmi jog 30 óra (AL, DL)
AJKOLO6001 Európai közjog 2. 30 óra (AL, DL)
AJKOLO6201 Nemzetközi magánjog és európajog 2. 30 óra (AL, DL)
AJKRLO1101 Záróvizsga szakszeminárium 48 óra (AL, DL)


1. Konzultáció 2019. szeptember 12 - 14.

    SZEPTEMBER 12.
    CSÜTÖRTÖK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    SZEPTEMBER 13.
    PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)

 

    SZEPTEMBER 14.
    SZOMBAT
    Irk Albert ea.
1-2. 8.00 - 9.20  
3-4. 9.30 - 10.50  
5-6. 11.00 - 12.20  
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9. 14.30 - 15.10 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

2. Konzultáció 2019. október 10 - 12.

    OKTÓBER 10.
    CSÜTÖRTÖK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    OKTÓBER 11.
    PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    OKTÓBER 12.
    SZOMBAT
    Óriás Nándor ea.
1-2. 8.00 - 9.20  
3-4. 9.30 - 10.50  
5-6. 11.00 - 12.20  
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
9. 14.30 - 15.10 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

3. Konzultáció 2019. november 28 - 30.

    NOVEMBER 28.
    CSÜTÖRTÖK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    NOVEMBER 29.
    PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Európai közjog 2.
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Kereskedelmi jog
(R5, Ü5, I7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Nemzetközi magánjog és európajog 2.
(I5, R7, Ü7, A9, D9)

 

    NOVEMBER 30.
    SZOMBAT
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 14.30 - 15.50 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)

 

4. Konzultáció 2019. december 05 - 07.

    DECEMBER 05.
    CSÜTÖRTÖK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)

 

    DECEMBER 06.
    PÉNTEK
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
4. 9.30 - 10.50 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Záróvizsga szakszeminárium
BÜNTETŐJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 14.00 - 15.20 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 15.30 - 16.50 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
11-12. 17.00 - 18.20 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
13-14. 18.30 - 19.50 Záróvizsga szakszeminárium
KÖZIGAZGATÁSI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)

 

    DECEMBER 07.
    SZOMBAT
    Faluhelyi Ferenc ea.
1-2. 8.00 - 9.20 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
3-4. 9.30 - 10.50 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
5-6. 11.00 - 12.20 Záróvizsga szakszeminárium
ALKOTMÁNYJOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
    EBÉDSZÜNET
7-8. 13.00 - 14.20 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)
9-10. 14.30 - 15.50 Záróvizsga szakszeminárium
POLGÁRI JOG
(I7, R7, Ü7, A9, D9)

2019/2020-as tanév 2. (tavaszi) félév

AJKOLO0201 Politikaelmélet 15 óra (AL)

AJKOLO0401 Közgazdaságtan 30 óra (AL)

AJKOLO0801 Magyar jogtörténet 45 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)

AJKOLO1701 Jogszociológia 15 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)

AJKOLO2001 Alkotmányjog 2. 30 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)

AJKOLO2401 Közigazgatási jog 2. 30 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)

AJKOLO3001 Büntetőjog 2. 30 óra (ISZ)

AJKOLO3701 Polgári jog 1. 30 óra (RL, ISZ)

AJKOLO4501 Munkajog 1. 30 óra (ISZ)

AJKOLO6301 Latin 15 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)

 

1. Konzultáció 2020. február 13 - 15.

 

 

 

FEBRUÁR 13.

FEBRUÁR 13.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Közgazdaságtan

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Közgazdaságtan

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

 

 

 

 

 

FEBRUÁR 14.

FEBRUÁR 14.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

 

 

 

FEBRUÁR 15.

FEBRUÁR 15.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Molnár Kálmán ea.

Óriás Nándor ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2

(I2, A4, D4, Ü4)

3-4.

9.30 - 10.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

5-6.

11.00 - 12.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

 

2. Konzultáció 2020. március 05 - 07.

 

 

 

MÁRCIUS 05.

MÁRCIUS 05.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Politikaelmélet

(A2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

13-14.

18.30 - 19.50

Közgazdaságtan

(A2)

 

 

 

 

MÁRCIUS 06.

MÁRCIUS 06.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2

(I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

13-14.

18.30 - 19.50

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

 

MÁRCIUS 07.

MÁRCIUS 07.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

3-4.

9.30 - 10.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

5-6.

11.00 - 12.20

Közgazdaságtan

(A2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

 

 

EBÉDSZÜNET

 

7-8.

13.00 - 14.20

Közgazdaságtan

(A2)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Közgazdaságtan

(A2)

 

 

 

3. Konzultáció 2020. március 26 - 28.

 

 

 

MÁRCIUS 26.

MÁRCIUS 26.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

MÁRCIUS 27.

MÁRCIUS 27.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11.

17.00 - 17.40

Politikaelmélet

(A2)

 

12.

17.40 - 18.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

 

MÁRCIUS 28.

MÁRCIUS 28.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Molnár Kálmán ea.

Óriás Nándor ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Közgazdaságtan

(A2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

3-4.

9.30 - 10.50

Közgazdaságtan

(A2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

5-6.

11.00 - 12.20

Közgazdaságtan

(A2)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

13.00 - 14.20

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

11.

16.00 - 16.40

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

4. Konzultáció 2020. április 16 - 18.

 

 

 

ÁPRILIS 16.

ÁPRILIS 16.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

 

 

 

ÁPRILIS 17.

ÁPRILIS 17.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Politikaelmélet

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

 

 

 

 

 

ÁPRILIS 18.

ÁPRILIS 18.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

Irk Albert ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Közigazgatási jog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

13.00 - 14.20

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

11.

16.00 - 16.40

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

5. Konzultáció 2020. május 07 - 09.

 

 

 

MÁJUS 07.

MÁJUS 07.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Közgazdaságtan

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Közgazdaságtan

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Közgazdaságtan

(A2)

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

13-14.

18.30 - 19.50

 

 

 

 

 

MÁJUS 08.

MÁJUS 08.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Molnár Kálmán ea.

Óriás Nándor ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Alkotmányjog 2.

(A2, D2, R2, Ü2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Magyar jogtörténet

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

13-14.

18.30 - 19.50

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

15.

20.00 - 20.40

Jogszociológia

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

 

 

 

 

MÁJUS 09.

MÁJUS 09.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Molnár Kálmán ea.

Óriás Nándor ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Közgazdaságtan

(A2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Közgazdaságtan

(A2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Közgazdaságtan

(A2)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

13.00 - 14.20

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

11.

16.00 - 16.40

Latin

(A2, D2, R2, I2, Ü2)

 

 

AJKOLO3001 Büntetőjog 2. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)

AJKOLO4501 Munkajog 1. 30 óra (AL, DL, RL)

AJKOLO2801 Pénzügyi jog 2. 15 óra (AL, DL, RL, IÜSZ)

AJKOLO3701 Polgári jog 1. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)

AJKOLO3201 Büntetőjog 4. 30 óra (ISZ)

AJKOLO3901 Polgári jog 3. 30 óra (RL, ISZ)

AJKOLO5301 Büntető Eljárásjog 2. 30 óra (RL)

AJKOLO5901 Európai közjog 1. 30 óra (RL, IÜSZ)

AJKOLO6101 Nemzetközi magán és Európajog 1. 30 óra (ISZ)

AJKOLO(71,81,91,101)01 Szaknyelv 15 óra (AL, DL, RL, ISZ, IÜSZ)

 

1. Konzultáció 2020. február 13 - 15.

 

 

 

FEBRUÁR 13.

FEBRUÁR 13.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

 

 

FEBRUÁR 14.

FEBRUÁR 14.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

FEBRUÁR 15.

FEBRUÁR 15.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Óriás Nándor ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

2. Konzultáció 2020. március 05 - 07.

 

 

 

MÁRCIUS 05.

MÁRCIUS 05.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

13-14.

18.30 - 19.50

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

15.

20.00 - 20.40

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

MÁRCIUS 06.

MÁRCIUS 06.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

 

 

 

MÁRCIUS 07.

MÁRCIUS 07.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

 

 

3. Konzultáció 2020. március 26 - 28.

 

 

 

MÁRCIUS 26.

MÁRCIUS 26.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

MÁRCIUS 27.

MÁRCIUS 27.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

 

 

MÁRCIUS 28.

MÁRCIUS 28.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Óriás Nándor ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 2.

(I2, A4, D4, Ü4)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

MÁRCIUS 28.

 

 

SZOMBAT

 

 

207.

307.

011.

1-2.

13.00 - 14.20

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

3-4.

14.30 - 15.50

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

5.

16.00 - 16.40

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

 

 

 

4. Konzultáció 2020. április 16 - 18.

 

 

 

ÁPRILIS 16.

ÁPRILIS 16.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

ÁPRILIS 17.

ÁPRILIS 17.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

 

Pénzügyi jog 2.

(A4, D4, R4, Ü4)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

 

 

ÁPRILIS 18.

ÁPRILIS 18.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Irk Albert ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

ÁPRILIS 18.

 

 

SZOMBAT

 

 

207.

307.

011.

1-2.

13.00 - 14.20

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

3-4.

14.30 - 15.50

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

5.

16.00 - 16.40

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

 

 

 

5. Konzultáció 2020. május 07 - 09.

 

 

 

MÁJUS 07.

MÁJUS 07.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

 

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

11-12.

17.00 - 18.20

 

Polgári jog 1.

(R2, I2, A4, D4, Ü4)

 

 

 

MÁJUS 08.

MÁJUS 08.

MÁJUS 08.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Óriás Nándor ea.

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

 

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

 

Nemzetközi magán és Európa-jog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető

Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

9-10.

15.30 - 16.50

 

Nemzetközi magán és Európa-jog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető

Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

11-12.

17.00 - 18.20

 

Nemzetközi magán és Európa-jog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető

Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

 

 

MÁJUS 09.

MÁJUS 09.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Óriás Nándor ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Munkajog 1.

(I2, A4, D4, R4)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

MÁJUS 09.

 

 

SZOMBAT

 

 

207.

307.

011.

1-2.

13.00 - 14.20

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

3-4.

14.30 - 15.50

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

5.

16.00 - 16.40

Szaknyelv

OROSZ

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

NÉMET

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

Szaknyelv

ANGOL

(A4, D4, R4, I4, Ü4)

 

AJKOLO5301 Büntető eljárásjog 2. 30 óra (AL, DL, ISZ)

AJKOLO3201 Büntetőjog 4. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)

AJKOLO3901 Polgári jog 3. 30 óra (AL, DL, IÜSZ)

AJKOLO5901 Európai közjog 1. 30 óra (ISZ)

AJKOLO6101 Nemzetközi magánjog és Európajog 1. 30 óra (RL, IÜSZ)

AJKOLO5501 Polgári eljárásjog 2. 30 óra (RL, ISZ)

AJKOLO5701 Nemzetközi jog 45 óra (RL, ISZ, IÜSZ)

 

1. Konzultáció 2020. február 13 - 15.

 

 

 

FEBRUÁR 13.

FEBRUÁR 13.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

 

 

FEBRUÁR 14.

FEBRUÁR 14.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

FEBRUÁR 15.

FEBRUÁR 15.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

 

7-8.

13.00 - 14.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

11-12.

16.00 - 17.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

 

 

 

2. Konzultáció 2020. március 05 - 07.

 

 

 

MÁRCIUS 05.

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

9-10.

15.30 - 16.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

11-12.

17.00 - 18.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

MÁRCIUS 06.

 

 

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

9-10.

15.30 - 16.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

11-12.

17.00 - 18.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

 

 

MÁRCIUS 07.

 

 

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

3. Konzultáció 2020. március 26 - 28.

 

 

MÁRCIUS 26.

MÁRCIUS 26.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

MÁRCIUS 27.

MÁRCIUS 27.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

MÁRCIUS 28.

 

 

SZOMBAT

 

 

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári jog 3.

(R4, I4, A6, D6, Ü6)

 

 

4. Konzultáció 2020. április 16 - 18.

 

 

 

ÁPRILIS 16.

ÁPRILIS 16.

 

 

CSÜTÖRTÖK

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

ÁPRILIS 17.

ÁPRILIS 17.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

 

 

 

ÁPRILIS 18.

 

 

SZOMBAT

 

 

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

5. Konzultáció 2020. május 07 - 09.

 

 

 

MÁJUS 07.

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

MÁJUS 08.

MÁJUS 08.

 

 

PÉNTEK

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

Büntető Eljárásjog 2.

(R4, A6, D6, I6)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

15.

20.00 - 20.40

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

 

 

 

MÁJUS 09.

MÁJUS 09.

 

 

SZOMBAT

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

Faluhelyi Ferenc ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

Büntetőjog 4.

(I4, A6, D6, Ü6)

 

 

EBÉDSZÜNET

 

7-8.

13.00 - 14.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

9-10.

14.30 - 15.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

11-12.

16.00 - 17.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

 

AJKOLO5901 Európai közjog 1. 30 óra (AL, DL)

AJKOLO6101 Nemzetközi magánjog és Európajog 1. 30 óra (AL, DL)

AJKOLO5501 Polgári eljárásjog 2. 30 óra (AL, DL)

AJKOLO5701 Nemzetközi jog 45 óra (AL, DL)

 

1. Konzultáció 2020. február 13 - 15.

 

 

 

FEBRUÁR 13.

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

 

 

FEBRUÁR 14.

 

 

PÉNTEK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

14.00 - 15.20

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

9-10.

15.30 - 16.50

Nemzetközi jog

(R6, I6, Ü6, A8, D8)

11-12.

17.00 - 18.20

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

13-14.

18.30 - 19.50

Nemzetközi magán és Európajog 1.

(I4, R6, Ü6, A8, D8)

 

 

 

FEBRUÁR 15.

 

 

SZOMBAT

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

 

EBÉDSZÜNET

7-8.

13.00 - 14.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

9-10.

14.30 - 15.50

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

11-12.

16.00 - 17.20

Polgári eljárásjog 2.

(R6, I6, A8, D8)

 

 

 

2. Konzultáció 2020. március 26 - 27.

 

 

 

MÁRCIUS 26.

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

 

Holub József ea.

1-2.

8.00 - 9.20

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

3-4.

9.30 - 10.50

Európai közjog 1.

(R4, Ü4, I6, A8, D8)

5-6.

11.00 - 12.20