Ügyvédek egykor és ma - vendégünk a Pécsi Ügyvédi Kamara Elnöke

Kategória: Rendezvények, programok
2018. November 15.

2018. november 21-én 15.30 órai kezdettel a kari TDT szervezésében vendégünk lesz dr. Leposa Marianna, a Pécsi Ügyvédi Kamara elnöke.

Az előadást, amelyben az ügyvédi hivatásról, az ügyvédség, az ügyvédkedés változásairól hallhatnak az érdeklődők, kerekasztal-beszélgetés követi, majd a hallgatóság is felteheti kérdéseit.
A program helyszíne 15.30-17.00 óráig a Faluhelyi Ferenc előadóterem, a büfé melletti kötetlen beszélgetésre a 207. teremben kerül majd sor.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

Facebook-esemény: https://www.facebook.com/events/257919875074367/

A rendezvény az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által a Nemzeti Tehetség Program keretében meghirdetett, "A hazai Tudományos Diákköri műhelyek és rendezvényeik támogatása" című pályázati kiírásra benyújtott NTP-HHTDK-18-0017 számú "PTE ÁJK kari diákköri konferencia 2018" című pályázat támogatásával valósul meg.

Logók