OTDK-értékelő és Pro Scientia Aranyérmes fórum

ápr

OTDK-értékelő és Pro Scientia Aranyérmes fórum

2019. április 24-én 14.00 órai kezdettel kerül sor a Halasy-Nagy József Aulában a Kar OTDK szereplésének értékelésére, valamint a Pro Scientia Aranyérmes fórumra.

PROGRAM:

• Köszöntő - Dr. Fábián Adrián, dékán
  • A XXXIV. OTDK eredményei - Dr. Korsósné dr. Delacasse Krisztina, TDT titkár
  • Tájékoztató a Pro Scientia Aranyérem pályázatról - Dr. Korsósné dr. Delacasse Krisztina, TDT titkár
  • A Kar hallgatójaként egykor Pro Scientia Aranyérmet elnyert meghívottak pódiumbeszélgetése
    • Résztvevők:
      Dr. Nagy Noémi, NKE NETK, Nemzetközi Jogi Tanszék, adjunktus, a Pro Scientia Aranyérmesek Társasága Egyesület (PSAT) elnökségi tagja (PSA 2009)
      Dr. Niklai Patrícia Dominika, PTE ÁJK Jogtörténeti Tanszék, doktorandusz (PSA 2017)
      Dr. László Balázs, Fonyódi Járási Ügyészség, alügyész (PSA 2013)
      Dr. Hohmann Balázs, PTE ÁJK Közigazgatási Jogi Tanszék Informatikai és Kommunikációs Jogi Csoport, tanársegéd (PSA 2015)
    • Moderátor:
      Dr. Korsósné dr. Delacasse Krisztina,  PTE ÁJK Jogtörténeti Tanszék, adjunktus, a PSAT titkára (PSA 1993)

A program az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által a Nemzeti Tehetség Program keretében meghirdetett, "A hazai Tudományos Diákköri műhelyek és rendezvényeik támogatása" című pályázati kiírásra benyújtott NTP-HHTDK-18-0017 számú "PTE ÁJK kari diákköri konferencia 2018" című pályázat támogatásával valósul meg.

TDK logók