Népszavazások Magyarországon - Kulisszatitkok első kézből

Kategória: Rendezvények, programok
2016. September 14.

A Pécsi Egyetemisták Szövetsége (PESZ) szervezésében a népszavazások jogi és társadalmi aspektusait vizsgáló kerekasztal beszélgetésre kerül sor 2016. szeptember 19-én 17.00 órai kezdettel a PTE ÁJK Molnár Kálmán előadótermében.

A beszélgetés résztvevői:

• Dr. Göndöc András főjegyző, Baranya Megyei Önkormányzat
  • Dr. habil Fábián Adrián egyetemi docens, általános dékánhelyettes, tanszékvezető, PTE-ÁJK, Közigazgatási Jogi Tanszék, a Nemzeti Választási Bizottság tagja
  • Prof. Dr. Kákai László habilitált doktor, egyetemi tanár, intézetvezető, tanszékvezető, PTE-BTK, Társadalmi Kapcsolatok Intézete
  • Dr. Cseresnyés Ferenc egyetemi docens, PTE-ÁJK, Jogbölcseleti és Társadalomelméleti Tanszék

A rendezvényen a részvétel ingyenes. A szervezők kérik, hogy a részvételi szándékot szíveskedjenek előre jelezni az info@pesz.eu címen, "Népszavazás" tárgy feltüntetésével, és a látogatott szak megnevezésével.

PESZ Népszavazás