Ügyvédjelölti álláshirdetés

máj

29.

A Mizik Ügyvédi Iroda frissen végzett, pályakezdő ügyvédjelöltet keres.

Az Iroda Budapest belvárosában (XIII. kerület) található, tevékenységét polgári jogi, azon belül is a kártérítés, illetve a biztosítási jog területen fejti ki. (www.mizikugyvediiroda.hu)

Az ügyvédjelölt főbb feladatai:

  • levelek, beadványok, feljegyzések előkészítése és elkészítése;
  • közreműködés peres- és nemperes eljárásokban;
  • bíróságok, hatóságok előtti képviselet;
  • ügyfelekkel, biztosítókkal történő kapcsolattartás;

Olyan ügyvédjelöltet keresünk, aki magas szintű jogi alapismeretekkel rendelkezik, elhivatott a szakma iránt, szereti a változatosságot, szóban és írásban egyaránt ki tudja fejezni magát, precíz, jól együtt tud működni kollégáival és különösen érdeklődik a kártérítési és biztosítási jog iránt

További elvárások:

  • megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • MS Word és Excel szoftverek felhasználói szintű ismerete;

Az angol nyelv (lehetőleg szaknyelvi szintű) ismerete előnyt jelent.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, úgy fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a drmizikandrea@mizikugyvediiroda.hu e-mail címre várjuk.