Dr. Bárczi Zoltán EU Közösségi Jog Alapítvány pályázati felhívása

2018. September 17.

A Dr. Bárczi Zoltán EU Közösségi Jog Alapítvány pályázatot hirdet uniós jogi témájú tanulmányok elkészítésére.

Pályázhat valamennyi magyarországi állam- és jogtudományi karon jelenleg tanuló, illetve 2018 tavaszán végzett joghallgató (ideértve a szakjogász képzésben, jogi továbbképzésben részt vevő hallgatókat is), aki kiemelkedő eredményeket ért el az uniós jog elsajátítása terén.

A pályázatot

• két példányban,
  • mellékletekkel,
  • a pályázó nevét és elérhetőségét (e-mail címét, postacímét és telefonszámát) feltüntetve,
  • az ELTE ÁJK Nemzetközi Jogi Tanszékén személyesen (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3.) vagy postai úton (1364 Budapest, Pf. 109.)

kell benyújtani.

A pályázatok benyújtásának határideje 2019. április 5. (péntek)

A benyújtott dokumentációt az Alapítvány Kuratóriuma által kijelölt háromtagú szakmai zsűri bírálja el. A bírálat eredményéről a pályázók 2019 júniusában írásbeli értesítést kapnak.

A pályázati felhívás részleteit itt találja >>