Ügyvédjelölti állás Budapesten

Kategória: Kari hírek
2016. June 30.

Lajer Ügyvédi Iroda munkatársat keres ügyvédjelölt munkakörbe. Jelentkezési határidő: 2016. július 15.

A munkavégzés helye: Budapest, V. kerület, Széchenyi rkp.

Feladatok:

  • okiratok szerkesztése, beadványok előkészítése,
  • peres és peren kívüli eljárások figyelemmel kísérése, peres és peren kívüli képviselet,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel (idegen nyelven is) írásban és telefonon,
  • jogi kutatás,
  • nyilvántartások vezetése és adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • tárgyalóképes német és angol szakmai nyelvtudás (szóban és írásban),
  • megbízhatóság,
  • legalább „cum laude” minősítésű diploma,
  • pontosság, önállóság, precizitás és igényesség,
  • nyitottság és fejlődőképesség,
  • irodai szoftverek magabiztos használata,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • lojalitás, elkötelezettség az ügyvédi szakma iránt,
  • jó szervező- és lényeglátó képesség,
  • teherbírás,
  • polgári jogi és pénzügyi jogi érdeklődés.

Előny:

  • külföldi tanulmányok,
  • gyakorlati munkatapasztalat.

Amit kínálnak:

  • kellemes munkakörnyezet, versenyképes juttatások, önálló munkavégzés, szakmai fejlődés lehetősége.

A jelentkezéseket (motivációs levelet és magyar/német nyelvű önéletrajzot) a következő email címre várják: allas@lajer.net

Miért a PTE ÁJK?

ÁJK a Facebookon