Legyen innovatív! Legyen piacvezető! – Jog a XXI. században

szep

Legyen innovatív! Legyen piacvezető! – Jog a XXI. században

Rövid ciklusú képzéseket indít a pécsi Jogi Kar, melyek választ adhatnak a XXI. század innovatív gondolkodást igénylő kihívásaira.

Képzéseink

A Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kara rövidciklusú képzéseket indít a JuridEco Zrt-vel közösen olyan jogászok vagy jog iránt érdeklődők számára, akik a jogra nem mint szabálygyűjteményre tekintenek, hanem élő, interaktív, más tudományágakkal kooperáló tudásként látják, hasznosítják a mindennapokban.
A technológiai robbanás az elmúlt évtizedben számos olyan innovatív üzleti, műszaki, élettani változást hozott, melyek ma már a mindennapok részét képezik, ezért kialakult a sajátos jogi környezetük, megítélésük, ha a szabályozásuk még nem vagy csak részben létezik is.

Programjaink céljai

• kialakítsuk azt a helyi - az innovatív területek jogi vonatkozásában jártas - szakértői gárdát, akikhez a vállalatok és az intézményi rendszer tanácsokért fordulhat;
  • támogassuk a környezetünkben lévő kollégáink önfejlesztő tevékenységét az Egyetemen felhalmozott tudás megosztásával;
  • kapukat nyissunk a jogász kollégák előtt más tudományágak felé, azok vívmányainak jogi perspektívájú értelmezésével;
  • megmutassuk azokat a területeket, ahol a technika előre szaladt, ám a jogi környezet még formálódik és/vagy nem adaptálódott az innováció kellő mértékben a szabályrendszerekbe.

Mit adnak a programok Önnek?

• Korszerű, dinamikusan fejlődő, innovatív ismereteket;
  • Networking lehetőséget;
  • Újszerű oktatási módszertant: frontális tudásmegosztás helyett workshopokat;
  • Új tudást létrehozó képességek és gondolkodásmód fejlesztését.

Regisztráljon még ma!

• A technológiai és digitális transzformáció büntetőjogi aspektusai
    Jelentkezési határidő: 2019. 09. 27.
  • JOG 4.0
    Jelentkezési határidő: 2019. 10.04.
  • A fintech, insurtech, regtech, proptech és a blockchain világa
    Jelentkezési határidő: 2019. 10.11.
  • Adatjogi kihívások a XXI. században
    Jelentkezési határidő: 2019. 11.05.

Várjuk jelentkezését honlapunkon: http://jurideco.hu/kepzesek!