Jubileumi diplomák

2014. June 04.

Diplomaszerzésük jubileuma alkalmából, több mint fél évszázadon keresztül a szakmájukban végzett munkájuk, közmegbecsülésre érdemesítő tevékenységük elismeréseképpen a Pécsi Tudományegyetem Szenátusa jubileumi díszoklevelet adományozott az egyetem egykori hallgatóinak.

A jogtudományok területén diplomát szerzett hallgatókat Bódis József, a Pécsi Tudományegyetem rektora és Kecskés László, az Állam- és Jogtudományi Kar dékánja köszöntötte.

Diplomaszerzésének 50 éves jubileuma alkalmából arany díszoklevelet vehetett át:
Balás András, Balassa László, Balványi Erzsébet, Bartó László, Beretzky Kázmér, Bíró László, Deák Erzsébet, Filó Erika, Hrabovszky Tamásné Bán Ágnes, Iharos Csaba, Kiss István, Kiss Sándor, Kovács Árpád, Kovács Árpádné Pék Marianna, Kovács Tamásné Wittenberger Katalin, László Zoltánné Gál Anikó, Makkos András, Monszpart Gyuláné Gergye Mária, Pálné Csendes Rózsa, Pálos Miklós, Patla Károly, Pozsonyi László, Sárközy Eszter, Stefanits Mária és Tremmel Flórián.

Diplomaszerzésének 60 éves jubileuma alkalmából gyémánt díszoklevelet vehetett át:
Botos Gábor és Simon Béláné Bárdi Zsuzsanna.

Diplomaszerzésének 65 éves jubileuma alkalmából vas díszoklevelet vehetett át:
Szerafin Sándor.

1944. június 28-án az Erzsébet Tudományegyetemen vehette át jogász oklevelét Angster Johannes. Diplomaszerzésének 70 éves jubileumát ünneplő, rubin díszokleveles egykori diákunkat a közönség nagy tapssal köszöntötte.

Forrás: www.pte.hu