Díjazott diákköröseink az NMHH pályázatán

2015. February 24.

Tíz hallgató számára egyenként száztízezer forintos pénzjutalmat ítélt oda a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság a Médiatudományi Intézet által tavaly már második alkalommal meghirdetett pályázaton, amelyre hírközlési vagy médiajoggal foglalkozó diákköri dolgozatok szerzőinek jelentkezését várták. A díjazottak között van Tatay Eszter és Környei Mátyás, mindketten karunk 7. szemeszteres hallgatói, az Informatikai, Távközlési és Médiajogi Tudományos Diákkör tagjai. Elismerésben részesült konzulensük, Szőke Gergely László is.

A díjakat Karas Monika, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság elnöke 2015. február 19-én adta át ünnepélyes keretek között. A díjátadóról szóló részletes beszámoló az NMHH honlapján olvasható.