Civil and Political Rights – Nemzetközi konferencia Moszkvában

2016. November 30.

Karunk két oktatója, egy doktorandusza és három graduális hallgatója angol nyelvű nemzetközi konferencián vett részt Oroszországban, Moszkvában 2016. november 22-26. között, a National Research University – Higher School of Economics jogi karán, a Konrad Adenauer Stiftung szervezésében.

Dr. Drinóczi Tímea és Dr. Mohay Ágoston szekcióvezetőként, Antal Krisztina, Dr. Daka Marija, Kis Kelemen Bence és Sárai-Szabó Luca pedig előadóként vettek részt a Civil and Political Rights: Concept and Meaning in International Law and National Legal Systems c. tudományos tanácskozáson. A részvételt a PTE ÁJK PÖB, illetve a PTE ÁJK HÖT támogatta. A konferencia a résztvevő egyetemek mintegy tíz éve tartó együttműködésének idei állomása volt.

A konferencia programja megtekinthető itt >>