A Jogi Kar önkéntes csoportja szakmai elismerésben részesült

jan

A Jogi Kar önkéntes csoportja szakmai elismerésben részesült

A Polgári Jogi Tanszék önkéntes csoportjának hallgatói és oktatói 2018-ban végzett munkájukért szakmai elismerésben részesültek.

A Baranya Megyei Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat szakmai elismerő Oklevélben részesítette 2018-ban a Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Polgári Jogi Tanszék, Családjogi és Szociális Jogi Csoportját.

Az önkéntes csoport az elmúlt félévben sok-sok órát töltött a Pécsi Gyermekotthon kis lakóival. Sokszáz mesekönyvet vittek el összesen 18 baranyai, gyermekekkel foglalkozó szervezethez. Feledhetetlen kincskereső napot tartott az egyetemen, hogy bemutassa a jogászi szakmát.

A csoport tagjai: Gárdos Piroska, Haulik Barbara, Jesztl Donát, Szabó István, Kiss Kinga, Kardos Enikő, Józsa-Dénes Hanna, Cserdi Dóra, Izsák Petra, Nagy Bíborka, Rónai Blanka, Zömbik Fanni, Zsák Zsófia, Vertényi Virág

Oktatóik: Dudás-Korinek Beáta; Zeller Judit