A 65 éves Kiss Lászlót köszöntöttük

2016. February 29.

2016. február 19-én a PTE Állam- és Jogtudományi Kara ünnepségen köszöntötte Dr. Kiss László egyetemi tanárt 65. születésnapja alkalmából.

Dr. Kecskés László dékán mellett köszöntőt mondott Dr. Fábián Adrián mint a Közigazgatási Jogi Tanszék jelenlegi tanszékvezetője, és a kollégák nevében Dr. Ivancsics Imre decan emeritus. A laudációkat követően a meglepetésként készült tanulmánykötet szerkesztője, Dr. Csefkó Ferenc emelkedett szólásra és adta át a pályatársak, kollégák, tanítványok Kiss László előtt tisztelgő tanulmányait tartalmazó könyvet az ünnepeltnek. Kiss László a tőle megszokott humort sem nélkülözve, ám kétségkívül némiképp meghatottan köszönte meg a megemlékezést és mindenki megtisztelő részvételét.