Válj hallgatói mentorrá!

Kategória: Egyetemi hírek
2018. September 28.

Ha könnyen megtalálod a közös hangot másokkal és elkötelezetten szeretnél segíteni hallgatótársaidnak, jelentkezz!

Légy te is mentor! Kapcsolódj be egy összegyetemi szintű oktatói és hallgatói mentorhálózatba! A PTE bármely karáról várunk, ha szeretnél személyesen segíteni azoknak a hallgatótársaidnak, akiket a lemorzsolódás veszélye fenyeget. A mentorhálózat kialakításával összefogjuk a lemorzsolódás megelőzésére irányuló kezdeményezéseket, szakmailag támogatjuk mentorainkat valamint egy tapasztalatcserét lehetővé tevő szakmai közösséget hozunk létre.
Kiket várunk? Jelentkezz, ha a PTE hallgatója vagy és ambíciót érzel arra, hogy mentorként külön foglalkozz  a lemorzsolódásra esélyes hallgatókkal és segítsd az oktatói mentorok munkáját.

Részletekért kattints ide >>
A jelentkezési lapot itt érheted el >>

Küldd el az önéletrajzodat, valamint a kitöltött pályázati adatlapot e-mailen a szamel.kata@pte.hu címre!

Határidő: 2018. október 10.