IV. Interdiszciplináris Doktorandusz Konferencia

Kategória: Doktori Iskola hírei
2015. May 13.

A PTE Doktorandusz Önkormányzata 2015. május 14-15. között ismét  megrendezi az immáron hagyományosnak tekinthető nemzetközi, több tudományterületet összefogó szakmai rendezvényét a Pécsi Tudományegyetem Állami- és Jogtudományi, illetve Közgazdaságtudományi Karának épületegyüttesében.

Az IDK2015 alapvető célja, hogy lehetőséget és fórumot teremtsen hazai és külföldi doktoranduszok számára a szakmai eszmecserék, rangos tudományos előadások megtartására, valamint személyes- és szakmai kapcsolatok, együttműködések kiépítésére. A programban, ahogy a korábbi években is, a klasszikus szekciók mellett helyet kapnak olyan viták, kerekasztal beszélgetések, amelyek aktuális, több tudományterületet is érintő központi témát tárgyalnak. Az interdiszciplináris szekciók célja, hogy olyan diskurzus, esetleg vita alakuljon ki a prezentációt követően, melynek során a különböző diszciplínák képviselői új nézőponttal gazdagodhatnak az adott témában.

A program és további részletek megtalálhatók az IDK honlapján. >>