OTDK DÍJAZOTT HALLGATÓK ÉS KONZULENSEIK

1. Első díjat nyert hallgatók, konzulens, tudományterület 

  • Tajti Zsuzsanna (Alkotmányjog V. tagozat)
    Konzulens: Dr. Petrétei József egyetemi tanár
  • Polgár Péter (Büntetőjog II. tagozat), a Legfőbb Ügyészség legjobb büntetőjogi tárgyú dolgozatnak felajánlott különdíj
    Konzulens: Dr. Hornyák Szabolcs adjunktus
  • László Balázs (Büntető eljárásjog tagozat)
    Konzulens: Dr. Mészáros Bence adjunktus
  • Kővári Petra (Európai közjog tagozat)
    Konzulens: Dr. Mohay Ágoston adjunktus
  • Cseh Balázs (Jogtörténet II. tagozat)
    Konzulens: Prof. Dr. Kajtár István egyetemi tanár és Dr. Béli Gábor egyetemi docens
  • Czinege Kinga (Kriminalisztika tagozat)
    Konzulens: Dr. Fenyvesi Csaba egyetemi docens

 

2. Második díjat nyert hallgatók, konzulens, tudományterület 

  • Heid Krisztina (Környezetvédelmi jog tagozat)
    Konzulens: Dr. Horváth Zsuzsanna egyetemi docens
  • Nagy-Gál Eszter (Közigazgatási jog II. tagozat)
    Konzulens: Dr. Fábián Adrián egyetemi docens és Dr. Fülöp Péter PhD hallgató
  • Kiss Viktória (Kriminalisztika tagozat)
    Konzulens: Dr. Fenyvesi Csaba egyetemi docens
  • Dezső Lili (Római jog tagozat)
    Konzulens: Dr. Jusztinger János adjunktus


3. Harmadik díjat nyert hallgatók, konzulens, tudományterület 

  • László Balázs (Jogtörténet I. tagozat), a Pro Scientia Aranyérmesek Társaságának különdíja
    Konzulens: Dr. Béli Gábor egyetemi docens
  • Márkus Máté (Jogtörténet II. tagozat)
    Konzulens: Dr. Béli Gábor egyetemi docens
  • Pál Emese (Közigazgatási jog I. tagozat)
    Konzulens: Dr. Ivancsics Imre egyetemi docens és Dr. Bencsik András tanársegéd
  • Hohner Éva (Kriminológia tagozat)
    Konzulens: Prof. Dr. Korinek László egyetemi tanár


4. Különdíjat nyert hallgatók, konzulens, tudományterület 

  • Mészáros Orsolya (Büntetés-végrehajtási jog tagozat)
    Konzulens: Dr. Kőhalmi László adjunktus
  • Mester Martina (Büntető eljárásjog tagozat)
    Konzulens: Dr. Mészáros Bence adjunktus
  • Böröcz István (Infokommunikációs jog tagozat)
    Konzulens: Dr. Polyák Gábor egyetemi docens
  • Kiss Evelin (Polgári jog I. tagozat )
    Konzulens: Dr. Nochta Tibor egyetemi docens



5. Legjobb opponens-díjat nyert hallgatók

  • Nagy Eszter (Büntetés-végrehajtási jog tagozat)
  • Kaiser Kristóf (Büntetőjog II. tagozat)
  • Rinfel János (Büntetőjog III. tagozat)
  • Pápai Erzsébet (Kriminológia tagozat)
  • Kovács Attila László (Nemzetközi jog tagozat)
  • Szakács Zita (Polgári jog I. tagozat)


 XXX. Jubileumi OTDK (Pécs)
2011. április 18-20.

DÍJAZOTT HALLGATÓK ÉS KONZULENSEIK

1. Első díjat nyert hallgatók, konzulens, tudományterület

 

  • Handrik Adél – dr. Fenyvesi Csaba-dr. Mészáros Bence – büntető eljárásjog
  • Rákóczi Dóra – dr. Vókó György-dr. Kőhalmi László – büntetés-végrehajtási jog
  • László Balázs – dr. Béli Gábor – magyar jogtörténet
  • Szentes Barbara – dr. Antal Csanád – jog- és állambölcselet
  • Greksza Veronika – dr. Pánovics Attila – környezetvédelmi jog
  • Horváth János Sándor – dr. Ercsey Zsombor – pénzügyi jog
  • Kovács Melinda – dr. Jusztinger János – római jog


2. Második díjat nyert hallgatók, konzulens, tudományterület

  • Naszladi Georgina – dr. Petrétei József-dr. Zeller Judit – alkotmányjog
  • Berek Gergő – dr. Hornyák Szabolcs – büntetőjog
  • Eszteri Dániel – dr. Polyák Gábor – jogi informatika
  • Ilyés Henrietta– dr. Fábián Adrián – közigazgatási jog
  • Losonci András – dr. Bércesi Zoltán – polgári jog
  • Bukli Ádám – dr. Kecskés András – polgári jog


3. Harmadik díjat nyert hallgatók, konzulens, tudományterület

  • Szi-Márton Ádám – dr. Zeller Judit – alkotmányjog
  • Huba Lilla Luca – dr. Fenyvesi Csaba-dr. Mészáros Bence – kriminalisztika
  • Kocsis Gergő – dr. Szalayné dr. Sándor Erzsébet – európai közjog
  • Marosi Bernadett – dr. Nochta Tibor – kereskedelmi jog

4. Különdíjat nyert hallgatók, konzulens, tudományterület

  • Sebestyén Edit Erika – dr. Tilk Péter-dr. Kocsis Miklós – alkotmányjog
  • Baumgartner Péter – dr. Tóth Mihály-dr. Gál István László – büntetőjog
  • Horváth Orsolya – dr. Fenyvesi Csaba-dr. Mészáros Bence – kriminalisztika
  • Cseh László István – dr. Herger Csabáné – egyetemes jogtörténet
  • Kiss Attila – dr. Polyák Gábor – jogi informatika
  • Fazekas Kornél Sándor – dr. Pánovics Attila – környezetvédelmi jog
  • Nagy Noémi – dr. Korinek László-dr. Kulcsár Gabriella – kriminológia
  • Cserepes Luca – dr. Kajtár Edit – munkajog
  • Mérész Hédi – dr. Szilovics Csaba – pénzügyi jog


5. A Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium különdíjában részesült hallgatók

  • Naszladi Georgina
  • Berek Gergő
  • Eszteri Dániel
  • Ilyés Henrietta
  • Losonci András