Könyvbemutató: Erdély jogtörténete

Kategória: Rendezvények, programok
2018. September 13.

2018. szeptember 21-én 14.00 órától kerül sor a karon a Veress Emőd által szerkesztett Erdély jogtörténete című kötet bemutatójára, amelyre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

A bemutató helyszíne: PTE ÁJK, Holub József előadóterem (Pécs, 48-as tér 1.)

Az idén az Igazságügyi Minisztérium támogatásával megjelent közel hatszáz oldalas kézikönyv a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem és a Forum Iuris kiadványa. Szerkesztette: Veres Emőd, szerzői:  Domokos Andrea, Fegyveresi Zsolt, Gáll Erwin, Homoki-Nagy Mária, Horváth Attila, Kádár Hunor, Kisteleki Károly, Konkoly Zsolt, Mezey Barna, Nánási László, Nótári Tamás, Stipta István, Szabados György, Szabó Ádám, Székely János, Szeredai Norbert, Veress Emőd.

A kötetet bemutatják:
Prof. Dr. Veress Emőd, a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem Jogtudományi Intézetének igazgatója, Kolozsvár
Prof. Dr. Domokos Andrea, Károli Gáspár Református Egyetem, Állam- és Jogtudományi Kar

A könyvbemutató házigazdája:
Dr. Béli Gábor egyetemi docens, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Jogtörténeti Tanszék