Visegrádi Ösztöndíjak

2016. December 16.

A Visegrad Scholarship Program – VSP magiszteri, doktorandusz és más posztgraduális képzésekre kiírt aktuális felhívásaira (posztmagiszteri tanulmányi, vagy kutatási projektek) 2017. január 31-i határidővel lehet pályázni.

A 2300 euró/szemeszter mértékű ösztöndíjat a V4 országok (Cseh Köztársaság, Magyarország, Lengyel Köztársaság, Szlovák köztársaság) diákjai egy, esetleg két szemeszter idejére (5, ill. 10 hónap) nyerhetik el más visegrádi országokban, a Nyugat Balkán térsége államaiban (Albánia, Bosznia-Hercegovina, Montenegró, Macedónia, Szerbia és Koszovó), valamint az EU Keleti Partnerség országaiban (Belorusz, Moldávia, Ukrajna, Örményország, Grúzia, Azerbajdzsán)  folytatandó tanulmányok, illetve kutatás céljából.

A Visegrádi Ösztöndíjakal kapcsolatos összes információ a Visegrad Fund honlapján fellelhető. >>