Ügyvédjelölti és gyakornoki állás

Kategória: Pályázatok, karrier
2016. April 19.

Budapesti illetve budaörsi munkavégzési helyre keresnek olyan agilis és a szakma iránt érdeklődő joghallgatót vagy jogászt, aki szeretné sokszínű, változatos munkával, profi irodai környezetben dolgozó dinamikus csapatban elsajátítani az ügyvédi szakmát. Szívesen fogadnak angolul vagy németül beszélő diákokat is szakmai  gyakorlatra.

Az iroda elsősorban magyar és külföldi cégeknek nyújt jogi tanácsadást a gazdasági élet szinte minden területén, magyar, angol és német nyelven. Kiemelt szakterületei a polgári és kereskedelmi jog, társasági jog, a munkajog és az ingatlanjog. Elhivatottságot éreznek az ügyvédi szakma jó hírneve és a következő jogászi generáció kinevelése iránt.

Amit az iroda nyújt:

  • Dinamikus és fiatalos csapat
  • Szakmai kihívások
  • Színvonalas irodai környezet
  • Idegen nyelv használata

A pályázó ezekre a feladatokra számíthat az ügyvédi irodában:

  • Polgári jog területeinek megismerése
  • Jogi iratszerkesztési feladatok
  • Ügyintézés
  • Jogszabályok figyelése, jogi kutatómunka
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel, témák feldolgozása
  • Sok más jogászi, ügyvédjelölti feladat

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásbeli és beszélt jogi szaknyelv ismerete)
  • Szakmai igényesség és precizitás
  • Agilitás, önállóság és csapatszellem
  • Kritikus gondolkodás és kreativitás
  • Windows, MS Office magabiztos ismerete

A jelentkezők fényképes önéletrajzukat és motivációs levelükt az alábbi elérhetőségek egyikére küldhetik:
Buzády és Udvari Ügyvédi Iroda
2040 Budaörs, Puskás Tivadar út 14. C
E-mail: office@bud-legal.hu
Fax: +36 23 889 146

Miért a PTE ÁJK?

ÁJK a Facebookon