Ügyvédjelölti álláslehetőség végzős hallgatóknak

Kategória: Pályázatok, karrier
2015. May 12.

Veszprémben működő, elsősorban polgári joggal és gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres.

Feladatok:

  • peres képviselet, eljárás bíróságok előtt
  • okiratszerkesztés
  • jogi kutatómunka
  • jogi szakvélemények készítése
  • szerződések készítése és véleményezése

Elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, lojalitás
  • az ügyvédi pálya iránti elhivatottság

Amit kínálunk:

  • önálló karrierépítési lehetőség, korrekt együttműködés
  • saját ügyfélkör kiépítésének lehetősége
  • fiatal munkatársak, kellemes munkahelyi légkör
  • érdemi, változatos feladatok
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • szakvizsgára történő felkészülés támogatása
  • pályázat bizalmas kezelése

Munkavégzés helye: Veszprém

Kapcsolat, jelentkezés módja:
Jelentkezni kizárólag e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel.
Email: ugyved.mail@gmail.com

Miért a PTE ÁJK?

ÁJK a Facebookon